Raków Częstochowa – Górnik Zabrze. Typy, kursy (20.03.2021)

Raków Częstochowa w meczu 22. kolejki PKO BP Ekstraklasy zmierzy się z Górnikiem Zabrze. Czy gospodarze umocnią się na ligowym podium?

Raków Częstochowa – Górnik Zabrze zapowiedź

Podopieczni Marka Papszuna wciąż utrzymują się na podium – zajmują trzecią pozycję z 36 punktami na koncie. Zespół jednak coraz bardziej może odczuć oddech czwartej Lechii, która traci do niego tylko trzy punkty. “Medaliki” nie przegrały już od czterech spotkań, jednak dwa ostatnie z nich zremisowały. Można więc powiedzieć, że ich forma oraz szczęście są ostatnio zmienne.

Z kolei zabrzanie w poprzedniej kolejce przełamali serię trzech meczów bez zwycięstwa, pokonując u siebie Zagłębie 2:0. Dzięki temu podopieczni Marcina Brosza wskoczyli na piątą lokatę w ekstraklasie, gromadząc 31 punktów. Czy zespół, po meczu w którym oddał dziewięć celnych strzałów, przełamie się w ofensywie na stałe?

Ostatnie dwa starcia drużyn kończyły się zwycięstwami Rakowa. W obu pojedynkach dwie bramki zdobywał Ivi Lopez. Może Hiszpan również tym razem ukąsi zabrski zespół?

Raków Częstochowa – Górnik Zabrze kursy

Faworytem bukmacherów w tym starciu jest drużyna gospodarzy. Kurs na triumf zespołu Marka Papszuna wynosi 2.00, a ich przeciwników 3.85. Tymczasem szanse na remis wynoszą 3.45.

Raków Częstochowa – Górnik Zabrze typy

Podopieczni Marka Papszuna powinni w tym spotkaniu zdobyć trzy punkty. Co więcej, częstochowianie częściej szukają okazji z rzutów rożnych aniżeli ich rywale.

Raków – Górnik | Typ: Raków więcej rzutów rożnych @1.55 STS

Raków – Górnik | Typ: Raków wygra @2.00 STS