Resovia Rzeszów – Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Typy, kursy (20.03.2021)

20.03.2021

Resovia Rzeszów robi co może, aby uciec ze strefy spadkowej. Jej sobotni rywal może jej jednak przeszkodzić w tej ucieczce.

Resovia Rzeszów – Bruk-Bet Termalica Nieciecza zapowiedź

Rzeszowianie od początku roku w trzech meczach wywalczyli cztery punkty, co należy uznać za bardzo dobry wynik. Pokonali Puszczę Niepołomice i zremisowali z Miedzią Legnica. Nie dali tylko rady Górnikowi Łęczna.

Co ciekawe, lider Fortuna I ligi do tej pory wywalczył zaledwie „oczko” więcej, aniżeli broniący się przed spadkiem beniaminek. Bruk-Bet rok rozpoczął od dwóch remisów – z Zagłębiem Sosnowiec i Sandecją Nowy Sącz. Dopiero w miniony weekend udało mu się odnieść pierwsze zwycięstwo (2:1 z GKS Bełchatów).

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu

Jesienią Bruk-Bet pewnie pokonał u siebie Resovię 2:0.

Resovia Rzeszów – Bruk-Bet Termalica Nieciecza kursy

Mimo mało imponującego początku rundy rewanżowej, bukmacherzy nie przewidują sensacji w Rzeszowie. Zdecydowanym faworytem według Totolotka jest Bruk-Bet Termalika (kurs 1,67). Kurs na triumf gospodarzy to aż 5,17, zaś kurs na remis to 3,60.

Resovia Rzeszów – Bruk-Bet Termalica Nieciecza nasze typy

My także przewidujemy zwycięstwo Bruk-Betu. Tym bardziej, że Górnik Łęczna w piąte niespodziewanie potknął się w rywalizacji z Koroną Kielce i pojawia się okazja, aby uciec łęcznianom w tabeli Fortuna I ligi.

Resovia – Termalika | Typ: powyżej 2,5 goli na mecz @2,09 Totolotek

Resovia – Termalica | Typ: obie drużyny strzelą @2,01 Totolotek