ŁKS Łódź – Zagłębie Sosnowiec. Typy, kursy (20.03.2021)
20.03.2021

W ostatnim sobotnim meczu 21. kolejki Fortuna 1 Liga, ŁKS Łódź zmierzy się na własnym obiekcie z Zagłębiem Sosnowiec. Wyraźnym faworytem tej rywalizacji jest ekipa gospodarzy.

ŁKS Łódź – Zagłębie Sosnowiec zapowiedź (sobota, 18:00)

ŁKS cały czas marzy o szybkim powrocie do najwyższej klasy rozgrywkowej. Szanse są spore, gdyż zespół z Łodzi zajmuje aktualnie trzecie miejsce w tabeli ze stratą dwóch punktów do drugiego Górnika Łęczna, przy czym wicelider rozegrał już mecz w ramach 21. kolejki, przegrywając 0:1 z Koroną Kielce.

W przyzwoitym stylu piłkarze ŁKS-u wkroczyli w rundę jesienną. Piłkarze Ireneusza Mamrota zanotowali dwa zwycięstwa (z Odrą Opole 2:1 i Stomilem Olsztyn 2:0), jeden remis (z Widzewem Łódź 2:2) oraz jedną porażkę (0:3 z GKS-em Tychy).

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Zdecydowanie gorzej wygląda sytuacja Zagłębia. Zespół z Sosnowca zajmuje aktualnie ostatnie miejsce w tabeli ze stratą jednego oczka do siedemnastej Resovii Rzeszów. Od początku rundy wiosennej, zagłębie zanotowało dwie porażki oraz jeden remis.

ŁKS Łódź – Zagłębie Sosnowiec kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest ŁKS Łódź. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 1.6. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 4.05. Triumf gości bukmacherzy ocenili na kurs 5.4.

ŁKS Łódź – Zagłębie Sosnowiec typy

Patrząc na aktualną formę obu drużyn, a także pozycje tych zespołów w tabeli, trudno spodziewać się innego scenariusza niż zwycięstwa gospodarzy.

ŁKS Łódź – Zagłębie Sosnowiec | Typ: ŁKS wygra mecz 1.6 @ LV BET 

ŁKS Łódź – Zagłębie Sosnowiec | Typ: ŁKS wygra mecz i powyżej 1.5 bramki 1.92 @ LV BET