Warta Poznań – Podbeskidzie Bielsko-Biała. Typy, kursy (21.03.2021)

21.03.2021

Podczas 22. kolejki PKO BP Ekstraklasy będziemy świadkami starcia beniaminków. Warta Poznań podejmie na własnym obiekcie Podbeskidzie Bielsko-Biała. Aktualnie w zdecydowanie lepszej sytuacji jest ekipa gospodarzy.

Warta Poznań – Podbeskidzie Bielsko-Biała zapowiedź (niedziela, 12:30)

Z trójki beniaminków, Warta radzi sobie (jak na razie) najlepiej. Zespół z Poznania zajmuje bowiem jedenastą pozycję z przewagą ośmiu punktów nad ostatnim miejscem, które oznacza spadek. Od startu rundy wiosennej, Warta Poznań notuje imponujące wyniki. Wystarczy powiedzieć, że zespół zaliczył w lidze cztery zwycięstwa, remis i dwie porażki.

Zdecydowanie gorzej wygląda aktualnie sytuacja Podbeskidzia, choć ekipa z Bielska-Białej zanotował niekwestionowany progres względem rundy jesiennej. Już w tym roku Podbeskidziu udało się pokonać Legię Warszawa czy Górnik Zabrze. „Górale” w ostatniej kolejce przegrali jednak niezwykle ważny mecz ze Stalą Mielec.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Ostatni raz Warta Poznań rywalizowała z Podbeskidziem 19 października. W Bielsku-Białej wygrała ekipa gości, która triumfowała 2:1.

Warta Poznań – Podbeskidzie Bielsko-Biała kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Warta Poznań. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 2.5. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.15. Triumf gości bukmacherzy ocenili na kurs 3.3.

Warta Poznań – Podbeskidzie Bielsko-Biała typy

Choć mecze beniaminków z reguły rządzą się swoimi prawami, to patrząc na postawę Warty w rundzie wiosennej, zespół z Poznania nie powinien przegrać niedzielnego starcia.

Warta Poznań – Podbeskidzie Bielsko-Biała | Typ: Warta wygra lub remis i obie drużyny strzelą gola 2.17 @ LV BET

Warta Poznań – Podbeskidzie Bielsko-Biała | Typ:  Obie drużyny strzelą gola i powyżej 2.5 bramki 2.4 @ LV BET