Turcja – Holandia. Typy, kursy (24.03.2021)

24.03.2021

Swój marsz w kierunku awansu na mistrzostwa świata Holendrzy rozpoczną od wyjazdowego starcia z Turcją. Czy reprezentacja Oranje rozpocznie te eliminacje od wygranej?

Turcja – Holandia zapowiedź (18:00)

Przygoda Turcji z zeszłorocznymi rozgrywkami Ligi Narodów nie należała do najbardziej udanych. Piłkarze znad Bosforu zajęli ostatnie w grupie, mając na koncie dokładnie tyle samo punktów co reprezentacja Serbii – 6. Końcową różnicę zrobił bilans bramkowy, który w przypadku Turków był ujemny (6:8). Zespół w LN zanotował tylko jedną wygraną, co prawda dosyć nieoczekiwaną, bowiem nikt nie przypuszczał, że Turcy pokonają Rosjan wynikiem 3:2. Na mały plus można zaliczyć fakt, iż Turcja przegrała w grupie zaledwie jedno spotkanie (0:2 z Węgrami).

Porażka w bezpośrednim starciu z Włochami sprawiła, że Holendrzy zakończyli rywalizację w grupie na drugim miejscu, tracąc zaledwie punkt do reprezentacji Italii. Oranje do tego zanotowali naprawdę niezły bilans bramkowy na poziomie 7:4. Niemniej od czasu zatrudnienia De Boera Holendrzy nie grają specjalnie porywającej piłki. W 6 spotkaniach pod wodzą byłego szkoleniowca m.in. Ajaxu i Interu, reprezentacja zaliczyła 3 remisy, 2 wygrane oraz porażkę, zachowując przy tym tylko raz czyste konto.

Turcja – Holandia kursy bukmacherów

Kursy na ten mecz u bukmachera STS prezentują się następująco: wygrana Turcji – 4.95; remis – 3.75; zwycięstwo Holandii – 1.72.

Turcja – Holandia nasze typy

Patrząc na statystyki Holendrów pod wodzą De Boera oraz ostatnie mecze Turków, stawiamy dzisiaj na BTTS oraz remis. Gra gości pod wodzą De Boera nie jest na tyle przekonująca, by postawić na ich wygraną w dzisiejszym meczu.

Turcja – Holandia | Typ: BTTS @1.92 STS

Turcja – Holandia | Typ: X @3.75 STS