Finlandia – Bośnia i Hercegowina. Typy, kursy (24.03.2021)

24.03.2021

Spotkanie Finlandii z Bośnią i Hercegowiną jest na papierze jednym z bardziej wyrównanych środowych starć eliminacji do Mistrzostw Świata. W grupie D stuprocentowym faworytem do awansu jest oczywiście Francja, jednak kwestia drugiego miejsca wydaje się być sprawą otwartą.

Finlandia – Bośnia i Hercegowina zapowiedź (środa, 20:45)

Los po raz kolejny skojarzył ze sobą w jednej grupie reprezentacji Finlandii oraz Bośni i Hercegowiny. Obie drużyny rywalizowały ze sobą dość niedawno w eliminacjach do Euro 2020 i lepiej poradzili sobie środowi gospodarze, którzy zajmując drugie miejsce w grupie wywalczyli awans do europejskiego czempionatu.

W dywizji B Ligi Narodów Finowie poradzili sobie całkiem nieźle, zdobywając 12 punktów i ustępując miejsca tylko reprezentacji Walii. Tak dobrze nie poszło natomiast Bośniakom, którzy rywalizowali w dywizji A w grupie z Włochami, Holandią oraz Polską. Ekipa z Bałkanów nie odniosła ani jednego zwycięstwa i zasłużenie pożegnała się z najwyższą dywizją.

Finlandia – Bośnia i Hercegowina kursy bukmacherskie

W BETFAN kursy na to spotkanie prezentują się następująco:

– zwycięstwo Finlandii, kurs: 2.82

– remis, kurs: 3.15

– zwycięstwo Bośni i Hercegowiny, kurs: 2.72

Finlandia – Bośnia i Hercegowina nasze typy

Bukmacherzy wystawili bardzo podobne kursy na obie reprezentacje i trudno jest się tej sytuacji dziwić. Bośniacy dysponują prawdopodobnie lepszymi graczami indywidualnie, jednak siła całej drużyny stoi raczej po stronie gospodarzy. Typujemy wyrównane starcie, z którego zwycięsko wyjdą ostatecznie Finowie.

Finlandia – Bośnia i Hercegowina | Typ: Finlandia wygra @2.82 BETFAN

Finlandia – Bośnia i Hercegowina | Typ: Poniżej 2,5 gola @1.52 BETFAN