Malta – Rosja. Typy, kursy (24.03.2021)

24.03.2021

Rosjanie rozpoczną swoje zmagania w grupie H eliminacji do Mistrzostw Świata od wyprawy na Maltę. Można przewidywać, że na boisku różnica klas będzie widoczna i Sborna zaliczy bezproblemowy start. Czy tak się jednak stanie?

Malta – Rosja zapowiedź (środa, 20:45)

Maltańczycy w swoich ostatnich meczach spisywali się naprawdę nieźle jak na swoje standardy. Seria siedmiu meczów bez porażki może robić wrażenie, bez względu na poziom rywali, z którymi się mierzyli. Maltańczycy rozgrywali swoje mecze w dywizji D Ligi Narodów i w swojej grupie potrafili zaprezentować się z dobrej strony. W sześciu meczach doznali bowiem zaledwie jednej porażki i ustąpili ostatecznie miejsca tylko reprezentacji Wysp Owczych.

Jeśli chodzi natomiast o Rosjan, to zanotowali oni ogromny „zjazd” formy. Sborna nie zanotowała ani jednego zwycięstwa w swoich sześciu ostatnich konfrontacjach, mimo że mierzyła się z rywalami będącymi w ich zasięgu. Rywalizacja w grupie 3. dywizji B Ligi Narodów rozpoczęła się dla nich co prawda bardzo dobrze, bowiem od dwóch zwycięstw, ale na finiszu rozgrywek pozwolili oni się wyprzedzić reprezentacji Węgier. W środę Rosja poszuka szansy na przełamanie złej passy.

Malta – Rosja kursy bukmacherskie

W BETFAN kursy na to spotkanie prezentują się następująco:

– zwycięstwo Malty, kurs: 25.00

– remis, kurs: 8.80

– zwycięstwo Rosji, kurs: 1.12

Malta – Rosja nasze typy

Rosjanie są bezsprzecznie zdecydowanym faworytem tej konfrontacji i takiego stanu rzeczy nie zmienia nawet forma prezentowana przez obie drużyny w ostatnich meczach reprezentacyjnych. Do składu drużyny Stanisława Czerczesowa ma powrócić Artem Dzyuba i to jego trafienia oczekujemy.

Malta – Rosja | Typ: Dzyuba strzeli gola @1.50 BETFAN

Malta – Rosja | Typ: Powyżej 2,5 gola @1.52 BETFAN