Kenia – Egipt. Typy, kursy (25.03.2021)
25.03.2021

Kenia w ostatnich meczach towarzyskich radziła sobie bardzo dobrze. O występach w eliminacjach Pucharu Narodów Afryki nie można już tego samego powiedzieć.

Kenia – Egipt zapowiedź

Podopieczni Jacoba Mulee wygrali trzy ostatnie sparingi (z Tanzanią, Sudanem Południowym i Zambią). W kwalifikacjach do Pucharu Narodów Afryki nie wygrali jednak do tej pory żadnego z czterech spotkań (remisy z Togo, Egiptem i Komorami oraz porażka z Komorami). Przez to piłkarze z Afryki Wschodniej stracili już szansę na awans do mistrzostw Czarnego Lądu.

Egiptowi z kolei awansu na turniej do Kamerunu nic już nie zabierze. Do tej pory Mo Salah i spółka wygrali dwukrotnie z Togo (3:1 i 1:0) oraz zremisowali z Komorami i Kenią (0:0 i 1:1).

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu

Jak już wspomnieliśmy, w pierwszym meczu tych reprezentacji na Borg El Arab Stadium w Aleksandrii padł remis.

Kenia – Egipt kursy

Bukmacherzy nie mają wątpliwości – zdecydowanym faworytem meczu są goście (kurs 1,90). Stawiając na Kenię można zarobić 3,98, zaś kurs na remis to 3,10.

Kenia – Egipt nasze typy

Także typujemy na zwycięzców piłkarzy z Kraju Faraona, choć zakładamy, że nie przyjdzie im ona łatwo. Gospodarze bowiem, mimo braku wygranych, wizualnie niekoniecznie spisują się źle.

Kenia – Egipt | Typ: poniżej 2,5 gola @1,47 Totolotek

Kenia – Egipt | Typ: obie drużyny strzelą @2,12 Totolotek