Izrael – Dania. Typy, kursy (25.03.2021)

25.03.2021

Bardzo ciekawie zapowiada się rywalizacja w grupie F eliminacji do mistrzostw świata. Trudno bowiem wskazać faworyta, która zajmie pierwsze miejsce, gwarantując sobie bezpośredni awans na wielką imprezę. Z pewnością takie aspiracje mają Izrael i Dania. Obie reprezentacje zmierzą się między sobą w czwartkowy wieczór.

Izrael – Dania zapowiedź (czwartek, 18:00)

Podczas ostatniej edycji Ligi Narodów, reprezentacja Izraela rywalizowała w dywizji B, mierząc się w jednej grupie z Czechami, Szkocją oraz Słowacją. Izraelscy piłkarze z dorobkiem ośmiu punktów zakończyli zmagania na trzecim miejscu, tracąc do zwycięzcy grupy (Czechów) cztery oczka.

Aspiracją Izraela na eliminacje do mistrzostw świata jest z pewnością zajęcie drugiego miejsca w grupie, które pozwoli kadrze marzyć o udziale w tej wielkiej imprezie. Biorąc pod uwagę fakt, iż w grupie F nie ma ewidentnego faworyta, nadzieje izraelskich graczy z pewnością rosną.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Podobny cel ma na pewno Dania, która z kolei w ubiegłym roku rywalizowała w dywizji A Ligi Narodów, kończąc dość niespodziewanie zmagania na drugim miejscu, wyprzedzając tym samym Islandię oraz Anglię. Duńczycy śmiało mogą powalczyć z Austrią, Szkocją i Izraelem o awans na mistrzostwa świata.

Izrael – Dania kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Dania. Kurs na zwycięstwo gości wynosi 1.75. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.55. Triumf gospodarzy bukmacherzy ocenili na kurs 5.3.

Izrael – Dania typy

Choć Izrael z pewnością nie należy do reprezentacji, których można chociażby w minimalny sposób lekceważyć, to wydaje się, że Dania powinna wyjść z tego starcia zwycięsko.

Izrael – Dania | Typ: Dania wygra mecz 1.75 @ LV BET 

Izrael – Dania | Typ: Dania wygra mecz i powyżej 1.5 bramki 2.2 @ LV BET