Niemcy – Islandia. Typy, kursy (25.03.2021)

25.03.2021

Rywalizacją z Islandią reprezentacja Niemiec rozpocznie zmagania o udział w mistrzostwach świata w Katarze. W meczu rozgrywanym w Duisburgu niekwestionowanym faworytem jest ekipa Niemiec. 

Niemcy – Islandia zapowiedź (czwartek, 20:45)

W fatalnym stylu reprezentacja Niemiec zakończyła 2020 rok, przegrywając z Hiszpanią aż 0:6. W związku z kompromitującym wynikiem, media spekulowały na temat przyszłości Joachima Loewa. Selekcjoner kadry pozostaje na stanowisku, jednakże po Euro 2020 opuści reprezentację w poszukiwaniu nowego wyzwania.

Z pewnością Joachim Loew chciałby zakończyć swoją wieloletnią pracę w dobrej atmosferze. W realizacji tego celu pomogą zwycięstwa podczas marcowego zgrupowania reprezentacji. Niemcy zmierzą się w tym miesiącu z Islandią, Rumunią oraz Macedonią Północną.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Pierwszym rywalem „Die Mannschaft” będzie Islandia, która ubiegły rok miała wyjątkowo nieudany, zaliczając serię pięciu porażek z rzędu. Biorąc jednak pod uwagę wszystkie reprezentacje, które znalazły się w grupie J, Islandia śmiało może powalczyć o zajęcie drugiego miejsca w grupie.

Niemcy – Islandia kursy bukmacherów

Faworytem meczu są Niemcy. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 1.15. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 8.5 Triumf gości bukmacherzy ocenili na kurs 21.

Niemcy – Islandia typy

Reprezentacja Niemiec powinna w dobrym stylu rozpocząć eliminację, dlatego spodziewamy się pewnej wygranej „Die Mannschaft”.

Niemcy – Islandia | Typ: Niemcy wygrają do przerwy i cały mecz 1.5 @ LV BET 

Niemcy – Islandia | Typ: Niemcy powyżej 2.5 bramki w meczu 1.67 @ LV BET