Szkocja – Austria. Typy, kursy (25.03.2021)

25.03.2021

W prawie wszystkich grupach eliminacyjnych do mistrzostw świata można wskazać jedną reprezentację, która uchodzi za faworyta w kontekście pierwszego miejsca. Pewnym wyjątkiem jest grupa F. Właśnie w tym gronie o udział w wielkiej imprezie powalczą Szkocja i Austria. Obie kadry zmierzą się w czwartkowy wieczór.

Szkocja – Austria zapowiedź (czwartek, 20:45)

Szkocja ma za sobą całkiem udaną rywalizację w dywizji B Ligi Narodów. Reprezentacja z Wysp zajęła bowiem w swojej grupie drugie miejsce, ustępując miejsca tylko Czechom. Szkoci wyprzedzili z kolei Izrael oraz Słowację. W kontekście eliminacji do mistrzostw świata, reprezentacja Szkocji śmiało może powalczyć o drugie miejsce, które da szansę na udział w tej wielkiej imprezie.

Nieco większe aspiracje może mieć Austria, która wygrała w Lidze Narodów swoją grupę w dywizji B, pokonując Irlandię Północną, Rumunię oraz Norwegię. Wydaje się, że Austria powalczy o bezpośredni awans do mistrzostw świata z Danią, wspomnianą Szkocją oraz Izraelem.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Ostatni raz Szkocja rywalizowała z Austrią w 2007 roku. Podczas meczu towarzyskiego górą wyszli Szkoci, którzy wygrali skromnie 1:0.

Szkocja – Austria kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Austria. Kurs na zwycięstwo gości wynosi 2.25. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.35. Triumf gospodarzy również oceniono na kurs 3.35.

Szkocja – Austria typy

Szkocja musi powalczyć przynajmniej o jeden punkt w domowej rywalizacji z Austrią. W innym wypadku, reprezentacja z Wysp może być w bardzo nieciekawej sytuacji w kontekście awansu na mistrzostwa świata.

Szkocja – Austria | Typ: Obie drużyny strzelą gola 1.98 @ LV BET 

Szkocja – Austria | Typ: Obie drużyny strzelą gola i powyżej 2.5 bramki 2.65 @ LV BET