Rumunia – Macedonia. Typy, kursy (25.03.2021)

25.03.2021

W jednym z dzisiejszych pojedynków grupy J Rumunia podejmie u siebie Macedonię. Minimalnym faworytem tej potyczki wydają się być gospodarze, jednak ich postawa w ostatnim czasie nie do końca napawa optymizmem. Przed startem zmagań w tej grupie wydaje się, że poza zasięgiem którejkolwiek z ekip znajdują się Niemcy, ale kwestia drugiej pozycji pozostaje otwarta.

Rumunia – Macedonia zapowiedź (czwartek, 20:45)

Dla Rumunów ostatnie miesiące nie układają się najlepiej. Z miana bardzo solidnej europejskiej ekipy, która może postawić się każdemu rywalowi spadli do rangi średniaka. Stoją za tym przede wszystkim kiepskie występy w eliminacjach do Euro 2020, gdzie w fazie grupowej zajęli dopiero czwarte miejsce ustępując pola przede wszystkim Hiszpanom oraz Szwedom, a także rywalizacja w Lidze Europy, która co prawda zakończyła się utrzymaniem w dywizji B, ale sama gra Rumunów nie zrobiła na nikim wrażenia.

Jeśli chodzi z kolei o Macedończyków, to notują oni bardzo udaną serię. W ostatnich dziesięciu meczach we wszystkich rozgrywkach tylko raz schodzili oni z boiska „na tarczy” sześciokrotnie wygrywając i trzykrotnie remisując swoje spotkania. Oczywiście ogromny wpływ na takie rezultaty miał także poziom rywali reprezentacji Macedonii, ale wygrane z Izraelem oraz Gruzją na pewno stanowią pozytywny prognostyk. Macedończycy do samego końca walczyli o awans do dywizji B Ligi Narodów, ale w decydującym starciu ulegli reprezentacji Armenii.

Rumunia – Macedonia kursy bukmacherskie

W BETFAN kursy na ten mecz wyglądają następująco:

– zwycięstwo Rumunii, kurs: 2.02

– remis, kurs: 3.15

– zwycięstwo Macedonii, kurs: 4.40

Rumunia – Macedonia nasze typy

Mecz zapowiada się bardzo wyrównanie i nie przewidujemy w nim dużej liczby trafień. Oba zespoły doskonale zdają sobie sprawę, że kwestia drugiego miejsca w grupie jest realna, a utrata punktów w pierwszym spotkaniu może mocno skomplikować dalszą część zmagań. Typujemy under bramkowy i remis.

Rumunia – Macedonia | Typ: X @3.15 BETFAN

Rumunia – Macedonia | Typ: Poniżej 2,5 gola @1.56 BETFAN