Radomiak Radom – Górnik Łęczna. Typy, kursy (27.03.2021) 

27.03.2021

Radomiak Radom w sobotnim spotkaniu zmierzy się z Górnikiem Łęczna. Czy goście umocnią się na pozycji gwarantującej awans do ekstraklasy?

Radomiak Radom – Górnik Łęczna zapowiedź

Podopieczni Dariusza Banasika w ostatnim czasie spisywali się poniżej oczekiwań. Drużyna z Radomia kontynuowała bowiem serię pięciu meczów bez zwycięstwa. W poprzedniej kolejce zespół jednak wygrał 2:0 z GKS-em Jastrzębie i wrócił do strefy barażowej. Po tym meczu radomianie zajmują szóste miejsce, gromadząc 34 punkty.

W lepszej sytuacji w tabeli są jednak ich najbliżsi rywale. Beniaminek ekstraklasy dzięki dobrej postawie na wiosnę wskoczył na drugie miejsce w lidze. Chociaż ostatnio drużyna przegrała 0:1 z Koroną u siebie, wciąż jest wiceliderem, z 41 punktami na koncie.

Ostatnie starcie zespołów zakończyło się triumfem łęcznian 2:1. Gole dla gospodarzy zdobywali doświadczeni piłkarze – Paweł Wojciechowski i Bartosz Śpiączka. Czy na wyjeździe podopieczni Kamila Kieresia znów okażą się lepsi?

Radomiak Radom – Górnik Łęczna kursy

Faworytem bukmacherów w tym pojedynku jest zespół gospodarzy. Kurs na ich zwycięstwo wynosi 2.15, natomiast ich rywali – podobnie jak na remis – 3.40.

Radomiak Radom – Górnik Łęczna typy

Spotkanie zapowiada się na wyrównane i bramek powinniśmy się spodziewać z obu stron. Jeśli jednak łęcznianie zdobywają bramki, często otwierają wynik spotkania. Może tak będzie także teraz?

Radomiak – Górnik | Typ: Obie drużyny strzelą @1.98 STS

Radomiak – Górnik | Typ: Górnik strzeli pierwszego gola @2.32 STS

Fot. YouTube