Sandecja Nowy Sącz – ŁKS Łódź. Typy, kursy (27.03.2021) 

Sandecja Nowy Sącz w 22. kolejce pierwszej ligi zagra u siebie z ŁKS-em. Czy podopieczni Ireneusza Mamrota zrobią krok w kierunku awansu?

Sandecja Nowy Sącz – ŁKS Łódź zapowiedź

Można odnieść wrażenie, że gospodarze wykorzystali limit porażek jeszcze w rundzie jesiennej. Zespół nie przegrał bowiem dziesięciu ostatnich spotkań w lidze. Po remisie z Odrą w ostatniej kolejce zespół ma na koncie 21 punktów i zajmuje 14. miejsce.

Tymczasem łodzianie po przejęciu drużyny przez Ireneusza Mamrota, spisują się dość dobrze. Pod wodzą nowego trenera zespół dwa razy wygrał i tyle samo spotkań zremisował. W minionej kolejce Ełkaesiacy zremisowali 0:0 z Zagłębiem Sosnowiec u siebie. Taki wynik nie jest najbardziej udany dla zespołu, który chciałby wrócić do ekstraklasy. Jego sytuacja ostatnio jednak się poprawiła – ŁKS zajmuje trzecie miejsce, gromadząc 40 punktów.

Poprzednie starcie zespołów zakończyło się nokautem. Łodzianie, jeszcze pod wodzą Wojciecha Stawowego, wygrali 4:1. Czy teraz możemy być świadkami podobnego scenariusza?

Sandecja Nowy Sącz – ŁKS Łódź kursy

Według bukmacherów, spotkanie powinno się zakończyć triumfem gości. Szanse na to zdarzenie oceniono na 1.91, natomiast na zwycięstwo gospodarzy 4.30. Z kolei kurs na remis wynosi 3.40.

Sandecja Nowy Sącz – ŁKS Łódź typy

Patrząc na ostatnią serię gospodarzy, można się spodziewać, że pokuszą się o niespodziankę i zdobędą przynajmniej punkt. Bramek jednak należy oczekiwać tutaj z obu stron.

Sandecja – ŁKS | Typ: Sandecja wygra lub remis @1.89 STS

Sandecja – ŁKS | Typ: Obie drużyny strzelą @1.90 STS