Zagłębie Sosnowiec – Stomil Olsztyn. Typy, kursy (27.03.2021)

27.03.2021

Zagłębie Sosnowiec w 22. kolejce pierwszej ligi zmierzy się ze Stomilem Olsztyn. Czy sosnowiczanie zdobędą trzy punkty i wyjdą ze strefy spadkowej?

Zagłębie Sosnowiec – Stomil Olsztyn zapowiedź

Sytuacja sosnowiczan w pierwszej lidze wciąż jest wręcz tragiczna. Aktualnie zespół zajmuje ostatnie miejsce w lidze, gromadząc tylko 13 punktów w 21 meczach. W 2021 roku drużyna nie wygrała ani razu – zdobyła tylko trzy punkty dzięki remisom.

Również Stomil nie może mieć wielu powodów do zachwytów. Zespół wygrał tylko jeden z czterech meczów w tym roku. Ostatnie dwa rozgrywał z zespołami z Łodzi – przegrał najpierw z ŁKS-em 0:2, a następnie z Widzewem 0:1. Należy jednak przypomnieć, że olsztynianie lepiej spisują się na wyjeździe aniżeli na własnym stadionie. Może tym razem Sosnowiec okaże się dla nich szczęśliwy?

Stomil po raz ostatni wygrał na stadionie Zagłębia jednak w 2002 roku. Pojedynek u siebie w tym sezonie zakończył się jednak zwycięstwem zespołu Adama Majewskiego. Może znowu olsztynianie okażą się lepsi?

Zagłębie Sosnowiec – Stomil Olsztyn kursy

Faworytem bukmacherów w tym pojedynku jest zespół gospodarzy. Szanse na jego triumf wynoszą 1.85, a ich rywali 4.30. Tymczasem kurs na remis ustalono na 3.60.

Zagłębie Sosnowiec – Stomil Olsztyn typy

Nie da się ukryć, że gospodarze już dawno nie wygrali meczu u siebie, a olsztynianie potrafią sobie radzić na wyjeździe. Właśnie tym można się zasugerować. Co więcej, po sosnowiczanach raczej trudno się spodziewać więcej niż jednego trafienia.

Zagłębie – Stomil | Typ: Zagłębie strzeli poniżej 1.5 goli @1.74 STS

Zagłębie – Stomil | Typ: Stomil wygra lub remis @1.95 STS