Hiszpania – Grecja. Typy, kursy (25.03.2021)

25.03.2021
Ostatnia aktualizacja 26 marca, 2021 o 15:00

 Po wczorajszych meczach eliminacyjnych przyszedł czas na kolejny dzień meczów reprezentacyjnych. Choć niektóre spotkania nie zapowiadają się bardzo ciekawie to na stadionie w Granadzie fani będą mogli zobaczyć wielu bardzo dobrych zawodników. Hiszpania zagra z Grecją i choć to gospodarze są zdecydowanymi faworytami to na pewno goście nie mają absolutnie nic do stracenia i można spodziewać się maksymalnego zaangażowania ze strony Greków, którzy po cichu liczą na awans na przyszłoroczne Mistrzostwa Świata. Jeśli chcą oni zagrać na tym turnieju to muszą spróbować zdobyć punkty w meczach z mocniejszymi rywalami i dzisiaj będzie to dla gości tego starcia pierwsza dobra okazja. Szykuje się naprawdę bardzo ciekawy mecz, który powinien stać na wysokim poziomie.

Hiszpania – Grecja zapowiedź (czwartek, 20:45)

Gospodarze dzisiejszego starcia podchodzą do tych eliminacji w bardzo dobrych nastrojach. Hiszpanie wygrali swoją grupę w Lidze Narodów i dlatego zagrają oni w finałowym turnieju i powalczą o zwycięstwo w tych rozgrywkach. Teraz jednak gospodarze dzisiejszego starcia muszą skupić się na meczu eliminacyjnym, który na pewno nie będzie należał do tych najłatwiejszych. Grecy grają zawsze z ogromnym zaangażowaniem i dzisiaj zapewne będzie podobnie. Jeśli Hiszpanie chcą wygrać to muszą pokazać się z bardzo dobrej strony.

Goście dzisiejszego spotkania na pewno liczyli na awans do dywizji B Ligi Narodów, ale reprezentacja Słowenii okazała się lepsza. Teraz jednak reprezentanci Grecji muszą skupić się na eliminacjach, które zapowiadają się na bardzo trudne. W grupie gości dzisiejszego starcia znajduje się Hiszpania i chociażby Szwecja, która na poprzednich mistrzostwach doszła do ćwierćfinału. Grecy nie będą mieli łatwego zadania, ale w piłce nożnej wszystko jest możliwe i można spodziewać się po tej ekipie wielu pozytywnych rzeczy.

Hiszpania – Grecja kursy bukmacherów

Faworytem bukmacherów jest Hiszpania. Na ich zwycięstwo kurs wynosi 1.19. Jeśli ktoś chciałby postawić na remis w starciu Hiszpania – Grecja, to BETFAN ma na to zdarzenie kurs 6.80. Zwycięstwo gości wyceniane jest po kursie 16.50.

Hiszpania – Grecja nasze typy

Nie bez powodu bukmacherzy nie mają większych wątpliwości co do tego kto jest faworytem w tym spotkaniu. Hiszpanie dysponują zdecydowanie większym potencjałem kadrowym od swoich rywali z Grecji, ale dobrze wiemy, że w reprezentacyjnej piłce od czasu do czasu dochodzi do sensacji i nie można wykluczać żadnych niespodzianek w tym spotkaniu. Co prawda goście dzisiejszego starcia nie grali od dłuższego czasu na żadnym wielkim turnieju to mają jednak w swoich szeregach kilku naprawdę dobrych graczy i jeśli będa mieli oni trochę szczęścia to na pewno od czasu do czasu postraszą swoich rywali, którzy powinni bez większych problemów wygrać to dzisiejsze spotkanie.

Hiszpania – Grecja | Typ: handicap: Hiszpania -1 @1.52 BETFAN
Hiszpania – Grecja | Typ: Hiszpania wygra 1. połowę oraz cały mecz i powyżej 2,5 goli w całym meczu @1.72 BETFAN