Szwecja – Gruzja. Typy, kursy (25.03.2021)

25.03.2021
Ostatnia aktualizacja 26 marca, 2021 o 15:09

Swoją walkę o awans na mistrzostwa świata reprezentacja Szwecji rozpocznie od pojedynku z Gruzją. Czy piłkarze ze Skandynawii puszczą w niepamięć tragiczne występy w Lidze Narodów i zagrają dzisiaj na miarę swoich możliwości?

Szwecja – Gruzja zapowiedź (czwartek, 20:45)

Nie ma co ukrywać, gra Szwedów w Lidze Narodów była naprawdę tragiczna. Co prawda Francja, Portugalia i Chorwacja to topowi rywale, jednakże aż 5 porażek oraz 1 wygrana to rezultaty znacząco poniżej oczekiwań. Ważnym wydarzeniem w szwedzkim obozie jest bez wątpienia powrót do kadry Zlatana Ibrahimovcia, który mimo swojego wieku, cały czas należy do czołówki napastników włoskiej Serie A. Jego obecność powinna pozytywnie wpłynąć na ofensywę Szwedów, która w zeszłorocznej Lidze Narodów zdobyła zaledwie 5 bramek. Reprezentacje Szwecji stać na dobre wyniki, czego dowodem jest gra drużyny w eliminacjach do Euro, w których zajęła drugie miejsce w swojej grupie.

Gruzini w Lidze Narodów również nie prezentowali wysokiego poziomu, jednakże zajęcie trzeciego miejsca w grupie, mając za rywali Estonię, Macedonię Północną oraz Armenię należy uznać za sporą porażkę. Zespół w 6 starciach zanotował aż 4 remisy, porażkę oraz wygraną, zaliczając przy tym bilans bramkowy na poziomie 6:6. Jak zatem widać, Gruzja nieźle radziła sobie w obronie, jednak mimo naprawdę niskiego poziomu rywali, nie była w stanie zdobywać bramek. Dzisiejszy mecz Szwedów z Gruzinami będzie pierwszym w historii starciem tych drużyn.

Szwecja – Gruzja kursy bukmacherów

Kursy na ten mecz u bukmachera STS prezentują się następująco: wygrana Szwecji – 1.25; remis – 5.85; zwycięstwo Gruzji – 12.75.

Szwecja – Gruzja nasze typy

Obie ekipy nie mogą zaliczyć minionej jesieni do udanych, jednakże Szwedzi są zdecydowanie lepszym zespołem. Powrót Ibry powinien znacząco poprawić ofensywę gospodarzy. Stawiamy dzisiaj na Szwedów z handicapem oraz na to, że wygrają dzisiaj bez straty gola.

Szwecja – Gruzja | Typ: handicap (-1): Szwecja @1.85 STS

Szwecja – Gruzja | Typ: wygrana Szwedów do 0 @1.63 STS