Rosja – Słowenia. Typy, kursy (27.03.2021)

27.03.2021

Po pewnym zwycięstwie w rywalizacji z Maltą, na reprezentację Rosji czeka zdecydowanie bardziej wymagające zadanie. Do Sochi przyjeżdża bowiem Słowenia, która dość niespodziewanie poradziła sobie w rywalizacji z Chorwacją.

Rosja – Słowenia zapowiedź (sobota, 15:00)

Podczas starcia z Maltą, reprezentacja Rosji była niekwestionowanym faworytem rywalizacji. Piłkarze Stanislava Cherchesova nie zawiedli, wygrywając potyczkę 3:1. Gole dla Rosji strzelili: Dzyuba, Fernandes oraz Soboloev, natomiast honorowe trafienie dla Malty zanotował Mbong.

Bezsprzecznie większe wyzwanie miała słoweńska kadra, która w Ljubljanie podejmowała reprezentację Chorwacji. Dość niespodziewanie mecz ten zakończył się zwycięstwem gospodarzy, a jedyną bramkę w tym meczu strzelił Sandi Lovric, który wykorzystał podanie Andraza Sporara.

Tym samym walka o pierwsze miejsce w grupie zapowiada się jeszcze lepiej. Chorwacja uważana jest za faworyta do wygrania rywalizacji, jednakże brak punktu w wyjazdowym starciu ze Słowenią, mocno komplikuje plany Chorwatów.

Rosja – Słowenia kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Rosja. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 1.75. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.40. Triumf gości bukmacherzy ocenili na kurs 5.40.

Rosja – Słowenia typy

Patrząc na pierwszą kolejkę eliminacyjną grupy H, możemy pokusić się o przypuszczenie, iż w rywalizacji Rosja – Słowenia zobaczymy bramki z dwóch stron.

Rosja – Słowenia | Typ: Obie drużyny strzelą gola 2.12 @ STS 

Rosja – Słowenia | Typ: Obie drużyny strzelą gola i powyżej 2.5 bramki 2.80 @ STS