Chorwacja – Cypr. Typy, kursy (27.03.2021)

27.03.2021

Po dość niespodziewanej porażce ze Słowenią, reprezentacja Chorwacji nie może pozwolić sobie na kolejną stratę punktów. Kadra Zlatko Dalicia zmierzy się w Rijece z Cyprem. 

Chorwacja – Cypr zapowiedź (sobota, 18:00)

Spoglądając na zestaw wszystkich reprezentacji, które znajdują się w grupie H, największym faworytem do zajęcia pierwszego miejsca na koniec zmagań jest Chorwacja. Kadra Dalicia falstartem rozpoczęła jednak zmagania o udział w mistrzostwach świata, przegrywając wyjazdowe starcie ze Słowenią 0:1.

Z kolei podziałem punktów zakończył się mecz Cypru ze Słowacją, który rozgrywany był w Nikozji. Cypryjczycy mogą być zadowoleni z jednego oczka, gdyż w Słowacji bukmacherzy widzieli faworyta tego meczu.

Ostatni raz Chorwacja rywalizowała z Cyprem we wrześniu 2014 roku. Towarzyskie spotkanie zakończyło się zwycięstwem Chorwatów 2:0, a obie bramki dla swojej reprezentacji strzelił Mario Mandzukic.

Chorwacja – Cypr kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Chorwacja. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 1.13. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 8.50. Triumf gości bukmacherzy ocenili na kurs 21.00.

Chorwacja – Cypr typy

Chorwaci, którzy z pewnością będą zmobilizowania niepowodzeniem w pierwszym meczu eliminacji, powinni poradzić sobie z Cyprem, zgarniając w tym starciu trzy punkty.

Chorwacja – Cypr | Typ:  Chorwacja powyżej 2.5 bramki w meczu 1.64 @ STS 

Chorwacja – Cypr | Typ: Chorwacja wygra, obie drużyny nie strzelą gola 1.65 @ STS