Norwegia – Turcja. Typy, kursy (27.03.2021)

27.03.2021

Po pewnej wygranej w starciu z Gibraltarem, Norwegowie zmierzą się ze zdecydowanie trudniejszym rywalem.  W Maladze ekipa ze Skandynawii podejmie bowiem Turcję, która ma za sobą bardzo cenne zwycięstwo.

Norwegia – Turcja zapowiedź (sobota, 18:00)

W kontekście rywalizacji Norwegii z Gibraltarem, zasadniczym pytaniem nie było „czy” Norwegowie wygrają spotkanie, ale jaki rozmiar będzie miał ten triumf. Ostatecznie kadra Solbakkena nie zrobiła wielkiej deklasacji w kontekście bramek, gdyż wygrała mecz 3:0, a gole dla Norwegii strzelili: Sorloth, Thorstvedt oraz Svensson.

Od bardzo cennej wygranej eliminacje do mistrzostw świata rozpoczęła Turcja, która z kolei poradziła sobie w Stambule z Holandią, wygrywając mecz 4:2. Świetne spotkanie rozegrali Yilmaz oraz Calhanoglu. Ten pierwszy ustrzelił hat-tricka, natomiast piłkarz Milanu zanotował bramkę oraz asystę.

Ostatni raz Norwegia rywalizowała z Turcją w 2007 roku. Był to mecz rozgrywany w ramach eliminacji do Euro 2008. Spotkanie zakończyło się wyjazdowym zwycięstwem Turcji 2:1.

Norwegia – Turcja kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Norwegia. Kurs na zwycięstwo „gospodarzy” wynosi 2.45. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.30. Triumf „gości” bukmacherzy ocenili na kurs 2.95.

Norwegia – Turcja typy

Patrząc na mecz Turcji z Holandią, reprezentację Norwegii czeka trudne wyzwanie. Spodziewamy się bramek z dwóch stron.

Norwegia – Turcja | Typ: Obie drużyny strzelą gola 1.73 @ STS 

Norwegia – Turcja | Typ: Obie drużyny strzelą gola i powyżej 2.5 bramki 2.17 @ STS