Serbia – Portugalia. Typy, kursy (27.03.2021)

27.03.2021

Starcie Serbii z Portugalią powinno przynieść wszystkim fanom wielu emocji. Obie ekipy mają w swoich szeregach wielu graczy, którzy grają na najwyższym światowym poziomie i na pewno można spodziewać się ciekawego starcia. Bukmacherzy nie mają jednak większych wątpliwości co do doboru faworyta na ten mecz. Portugalczycy są mistrzami Europy i dodatkowo mają w swoim składzie chociażby Cristiano Ronaldo czy Bruno Fernandesa. Potencjał ofensywny gości jest ogromny i nie bez powodu eksperci spodziewają się dzisiaj wygranej ekipy z Portugalii. Gospodarze jednak słyną z wielkiego charakteru do gry i można spodziewać się walki ze strony Serbii. Jedno jest jednak pewne – szykuje się naprawdę interesujący mecz, który powinien stać na naprawdę wysokim poziomie.

Serbia – Portugalia zapowiedź (sobota, 20:45)

Gospodarze dzisiejszego starcia kilka dni temu rozegrali bardzo ciężki mecz z Irlandią. Serbowie wygrali jednak u siebie 3:2 i zdobyli swoje pierwsze trzy punkty w eliminacjach do przyszłorocznych Mistrzostw Świata. Dzisiaj o wygraną nie będzie łatwo, bo do Serbii przyjadą mistrzowie Europy, którzy chcą jak najszybciej zapewnić sobie awans na Mistrzostwa Świata, które odbędą się w przyszłym roku. Mimo wszystko gospodarze mają w swoich szeregach wielu dobrych graczy i można spodziewać się dobrej gry ze strony Serbów.

Goście dzisiejszego meczu bardzo skromnie pokonali na własnym obiekcie Azerbejdżan. Portugalczycy strzelili swoim rywalom zaledwie jedną bramkę, ale jednak trzeba przyznać, że gospodarze mieli cały mecz pod kontrolą i trzy punkty były praktycznie niezagrożone. Dzisiaj goście muszą jednak zagrać na lepszym poziomie jeśli myślą o kolejnym zwycięstwie. Serbowie to zdecydowanie lepsza ekipa od Azerbejdżanu i goście bardzo dobrze o tym wiedzą. Szykuje się bardzo ciekawe starcia, które powinno stać na całkiem wysokim poziomie jak na warunki piłki reprezentacyjnej.

Serbia – Portugalia kursy bukmacherów

Faworytem bukmacherów jest Portugalia. Na ich zwycięstwo kurs wynosi 1.76. Jeśli ktoś chciałby postawić na remis w starciu Serbia – Portugalia, to BETFAN ma na to zdarzenie kurs 3.80. Zwycięstwo gospodarzy wyceniane jest po kursie 5.50.

Serbia – Portugalia nasze typy

Zarówno Serbowie jak i Portugalczycy dobrze weszli w te eliminacje do Mistrzostw Świata, ale dzisiaj o wygraną dla tych dwóch ekip będzie na pewno ciężej. Gospodarze mierzyli się z Irlandczykami, a goście zagrali z Azerbejdżanem. Mimo wszystko bukmacherzy spodziewają się zwycięstwa obecnych mistrzów Europy i raczej nie jest to zaskoczenie. Portugalczycy dysponują naprawdę bardzo mocną kadrą, która powinna odegrać bardzo ważną rolę na przyszłorocznych Mistrzostwach Świata oraz tegorocznych Mistrzostwach Europy. Serbowie są jednak waleczni i na pewno nie dadzą łatwo za wygraną. Szykuje się naprawdę bardzo ciekawe starcie, które powinno stać na wysokim poziomie.

Serbia – Portugalia | Typ: player bets: Cristiano Ronaldo strzeli gola @1.79 BETFAN
Serbia – Portugalia | Typ: obie drużyny strzelą gola @1.87 BETFAN