?? Polska – Andora ?? Typy, kursy (28.03.2021)

28.03.2021

Po remisie w rywalizacji z Węgrami, reprezentacja Polski musi powalczyć o pierwsze zwycięstwo w eliminacjach do mistrzostw świata. Jest ku temu bardzo dobra okazja, gdyż „Biało-Czerwoni” zmierzą się na stadionie Legii z Andorą.

Polska – Andora zapowiedź (niedziela, 20:45)

Z wielką niecierpliwością czekaliśmy na pierwsze spotkanie naszej kadry pod wodzą Paulo Sousy. Portugalski szkoleniowiec nie zaskoczył wyborem taktyki, decydując się na trójkę obrońców. Niemałe zdziwienie wzbudził natomiast wybór personalny. W pierwszym składzie pojawił się Michał Helik kosztem Kamila Glika.

Do 60. minuty rywalizacji z Węgrami, reprezentacja Polski prezentowała się na murawie bardzo źle. Wprowadzenie Kamila Jóźwiaka i Krzysztofa Piątka ożywiło naszą grę. Ostatecznie pierwszy mecz eliminacyjny zakończył się remisem 3:3. Komplikuje to naturalnie kwestię bezpośredniego awansu „Biało-Czerwonych” na mistrzostwa świata.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Nasi piłkarze nie powinni mieć większych problemów z wygraniem niedzielnego meczu. Rywalem Polski będzie bowiem reprezentacja Andory, która zaczęła eliminacje od porażki z Albanią.

Polska – Andora kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest reprezentacja Polski. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 1.03. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 22. Triumf Andory bukmacherzy ocenili na kurs 61.

Polska – Andora typy

Trudno wyobrazić sobie inny scenariusz niż pewna wygrana naszej kadry. Przy efektownym zwycięstwie kadry Paulo Sousy, nastroje przed meczem z Anglią na pewno będą lepsze.

Polska – Andora | Typ: Polska powyżej 3.5 bramki w meczu 1.67 @ LV BET 

Polska – Andora | Typ: Robert Lewandowski strzeli dwie bramki lub więcej 1.7 @ LV BET