Gruzja – Hiszpania. Typy, kursy (28.03.2021)

28.03.2021

Po remisie w meczu otwarcia z Grecją, Hiszpanie spróbują zdobyć komplet punktów w pojedynku z Gruzinami. Czy podopieczni Enrique zgarną dzisiaj wygraną?

Gruzja – Hiszpania zapowiedź (niedziela, 18:00)

Fatalna seria w wykonaniu Gruzinów trwa w najlepsze. Gospodarze przegrywając w pierwszym meczu eliminacji ze Szwedami (0:1) zaliczyli 6 mecz bez wygranej. Niemniej wydawało się, że zespół przegra znacznie większą różnicą bramek z ekipą ze Skandynawii. Terminarz dla podopiecznych Sagnola nie jest łaskawy. Po spotkaniu z Hiszpanami zespół będzie zmuszony zmierzyć się z Grekami. Ostatni mecz Gruzinów z Hiszpanią zakończył się wygraną dzisiejszych gospodarzy wynikiem 1:0. Pamiętać jednak należy, że było to spotkanie towarzyskie.

Hiszpanie mogą być naprawdę rozczarowani, remis 1:1 z Grekami to rezultat zdecydowanie poniżej oczekiwań. Jedynego gola dla zespołu Enrique zdobył Alvaro Morata. Ostatnimi czasy zespół przeżywa ciężki okres, w poprzednich 5 spotkaniach zawodnicy z Półwyspu Iberyjskiego wygrali zaledwie raz oraz zaliczyli aż 3 remisy i jedną porażkę. Goście muszą dzisiaj wygrać, brak 3 punktów będzie po prostu kompromitacją. Z powodu urazów Sergiego Roberto oraz Daniego Carvajala na prawej obronie zagra dzisiaj Marcos Llorente. W ataku natomiast ponownie wystąpi Alvaro Morata, który w ostatnich 10 spotkaniach kadry zdobył 6 bramek.

Gruzja – Hiszpania kursy bukmacherów

Kursy na ten mecz u bukmachera BETFAN prezentują się następująco: wygrana Gruzji – 12.50; remis – 5.80; zwycięstwo Hiszpanii – 1.24.

Gruzja – Hiszpania nasze typy

Mimo niepowodzenia w pierwszym spotkaniu, Hiszpanie są zdecydowanym faworytem tego starcia. Gruzini nie bez powodu pozostają bez wygranej już od 6 meczów. Stawiamy dzisiaj na wygraną gości bez straty gola. Do tego typujemy, że na listę strzelców wpisze się Alvaro Morata, który w reprezentacji czuje się jak ryba w wodzie.

Gruzja – Hiszpania | Typ: wygrana Hiszpanii bez straty gola @1.76

Gruzja – Hiszpania | Typ: strzelec gola – Alvaro Morata @2.05 [BETFAN player bets]