Rumunia – Niemcy. Typy, kursy (28.03.2021)

28.03.2021

Jednym z ciekawszych sobotnich spotkań w eliminacjach do Mistrzostw Świata będzie starcie Rumunii z Niemcami. Obie ekipy mają w swoich szeregach wielu dobrych graczy, a gospodarze wbrew pozorom nie są na pewno bez żadnych szans. Oczywiście bukmacherzy spodziewają się pewnego zwycięstwa gości, którzy dobrze rozpoczęli swoją przygodę z eliminacjami do Mistrzostw Świata. Gospodarze jednak również zdobyli trzy punkty w swoim pierwszym meczu i nie było to mimo wszystko większe zaskoczenie. Dzisiaj o punkty będzie ekipie z Rumunii o wiele ciężej, ale być może Niemcy nie podejdą do tego starcia z odpowiednim nastawieniem i gospodarze będą w stanie zaskoczyć byłych mistrzów świata. Jedno jest pewne – szykuje się naprawdę interesujące starcie, które powinno stać na wysokim poziomie.

Rumunia – Niemcy zapowiedź (sobota, 20:45)

Gospodarze dzisiejszego starcia wymęczyli trzy punkty w swoim pierwszym eliminacyjnym spotkaniu. Rumunia wygrała po szalony meczu u siebie z Macedonią Północną i był to bardzo ważny wynik dla gospodarzy, którzy byli faworytami tego starcia. Dzisiaj jednak gracze z Rumunii muszą zagrać na zdecydowanie lepszym poziomie jeśli myślą o zdobyciu chociażby jednego punktu. Niemcy to nie Macedonia Północna i na pewno gospodarze bardzo dobrze o tym wiedzą.

Goście dzisiejszego meczu wykonali swoje zadanie wzorcowo. Niemcy nie dali żadnych szans Islandczykom i odprawili ich w bardzo przekonującym stylu. Dzisiaj goście po raz kolejny będą chcieli pokonać swoich rywali i nie dać im większych szans na walkę o jakiekolwiek punkty. Mimo wszystko Niemcy nie mogą zlekceważyć przeciwników, bo to może dla nich skończyć się bardzo źle. Nasi zachodni sąsiedzi mają jednak w swoich szeregach wielu doświadczonych i fantastycznych zawodników i raczej kibice niemieckiej kadry nie muszą przejmować się tym, że ich gracze nie podejdą do tego starcia z odpowiednim nastawieniem.

Rumunia – Niemcy kursy bukmacherów

Faworytem bukmacherów jest Niemcy. Na ich zwycięstwo kurs wynosi 1.37. Jeśli ktoś chciałby postawić na remis w starciu Rumunia – Niemcy, to BETFAN ma na to zdarzenie kurs 4.75. Zwycięstwo gospodarzy wyceniane jest po kursie 9.15.

Rumunia – Niemcy nasze typy

Bukmacherzy nie bez powodu spodziewają się zwycięstwa gości, którzy w swoim pierwszym spotkaniu bez większych problemów poradzili sobie z Islandczykami. Ekipa z Rumunii co prawda również dopisała do swojego konta trzy punkty, ale nie było to łatwe i spokojne spotkanie dla tej drużyny. Dzisiejsze starcie mimo wszystko zapowiada się ciekawie i na pewno gospodarze będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony w meczu z tak mocnym przeciwnikiem. Można jednak po raz kolejny spodziewać się pewnego zwycięstwa ekipy z Niemiec, która chce jak najszybciej zapewnić sobie awans do Mistrzostw Świata. Najlepsza ekipa globu z 2014 roku zapewne bez większych problemów pokona dzisiaj Rumunię.

Rumunia – Niemcy | Typ: handicap: Niemcy -1 @1.95 BETFAN
Rumunia – Niemcy | Typ: powyżej 2,5 goli @1.61 BETFAN