?? Czarnogóra – Norwegia ?? Typy, kursy (30.03.2021)

30.03.2021

Po dotkliwej porażce z Turcją, reprezentacja Norwegii spróbuje zrekompensować się kibicom. Kadra ze Skandynawii zmierzy się w trzecim meczu eliminacyjnym z aktualnym wiceliderem grupy. 

Czarnogóra – Norwegia zapowiedź (wtorek, 20:45)

Reprezentacja Czarnogóry zrealizowała swój cel w dwóch pierwszych meczach eliminacyjnych. Najpierw kadra Miodraga Radulovicia wygrała na wyjeździe z Łotwą 2:1, a następnie pewnie pokonała Gibraltar 4:1. Tym razem na reprezentację Czarnogóry czeka zdecydowanie bardziej wymagający rywal.

Norwegia do tej pory zgromadziła trzy punkty, wygrywając najpierw z Gibraltarem 3:0, a następnie notując dotkliwą porażkę z Turcją 0:3. Wynik tego spotkania z pewnością może wpłynąć na losy awansu w grupie G. Turcja po zwycięstwach z Holandią i Norwegią jest aktualnie w bardzo komfortowej sytuacji.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Ostatni raz Czarnogóra rywalizowała z Norwegią w 2010 roku. Mecz towarzyski obu reprezentacji zakończył się zwycięstwem Norwegów 2:1.

Czarnogóra – Norwegia kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Norwegia. Kurs na zwycięstwo gości wynosi 1.75. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.75. Triumf gospodarzy bukmacherzy ocenili na kurs 5.

Czarnogóra – Norwegia typy

Choć Czarnogóra ma na swoim koncie więcej punktów, to wydaje się, że Norwegia powinna w tym starciu sięgnąć po zwycięstwo. W innym przypadku Norwegowie znacząco utrudnią sobie walkę nie tylko o wygranie grupy, ale zajęcie drugiego miejsca na koniec zmagań.

Czarnogóra – Norwegia | Typ: Norwegia wygra mecz 1.75 @ LV BET 

Czarnogóra – Norwegia | Typ: Norwegia wygra i powyżej 1.5 bramki 2.1 @ LV BET