?? Gibraltar – Holandia ?? Typy, kursy (30.03.2021)

30.03.2021

Po dwóch porażkach na reprezentację Gibraltaru czeka najprawdopodobniej kolejną klęska. Rywalem tej kadry we wtorkowy wieczór będzie bowiem Holandia.

Gibraltar – Holandia zapowiedź (wtorek, 20:45)

Z pewnością Gibraltar nie miał żadnych oczekiwań w kontekście eliminacji do mistrzostw świata. Walkę o udział w tej wielkiej imprezie kadra rozpoczęła od dwóch porażek. Najpierw piłkarze Gibraltaru przegrali 0:3 z Norwegią, a następnie musieli uznać wyższość Czarnogóry, notując porażkę 1:4.

„Zaledwie” trzy punkty w dwóch meczach zdobyła Holandia. „Oranje” na inaugurację eliminacji przegrali wyjazdowe starcie z Turcją 2:4. W drugim meczu reprezentacja Holandii wygrała z Łotwą 2:0, a bramki w tym meczu strzelili: Berghuis oraz de Jong.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Do tej pory Gibraltar nie miał okazji rywalizować z Holandią. Będzie to zatem pierwszy mecz tych reprezentacji.

Gibraltar – Holandia kursy bukmacherów

Niekwestionowanym faworytem tego meczu jest Holandia. Kurs na zwycięstwo gości wynosi 1.01. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 33. Triumf gospodarzy bukmacherzy ocenili na kurs 55.

Gibraltar – Holandia typy

Trudno wyobrazić sobie inny scenariusz niż pewna wygrana Holendrów. Pozostaje pytanie, jakim rozmiarem zwycięstwa „Oranje” zakończy się ten mecz.

Gibraltar – Holandia | Typ: Gibraltar nie przegra pierwszej połowy różnicą trzech bramek 1.52 @ LV BET 

Gibraltar – Holandia | Typ: Powyżej 2.5 bramki w drugiej połowie 1.7 @ LV BET