?? Turcja – Łotwa ?? Typy, kursy (30.03.2021)

30.03.2021

Rozpędzeni Turcy podejmą dzisiaj Łotwę. Czy piłkarze znad Bosforu zgarną kolejną wygraną i umocnią się na pozycji lidera grupy?

Turcja – Łotwa zapowiedź (wtorek, 20:45)

Mało kto się spodziewał, że Turcy tak dobrze rozpoczną zmagania w eliminacjach do mistrzostw świata. W pierwszym spotkaniu gospodarze pokonali Holandię wynikiem 4:2. Następnie zespół mierzył się z Norwegami, wydawało się, że będzie to bardzo wyrównane starcie. Turcy jednak ponownie zagrali koncertowo i ograli na wyjeździe drużynę ze Skandynawii wynikiem 3:0! Dwie wygrane sprawiły, że Turcja zajmuje obecnie pierwsze miejsce w grupie. Czarnogóra również zanotowała dwie wygrane, zespoły jednak różni bilans bramkowy.

Bez większych niespodzianek, reprezentacja Łotwy rozpoczęła zmagania w kwalifikacjach od 2 kolejnych porażek. W meczu otwarcia dzisiejsi goście ulegli Czarnogórcom (1:2), w drugim spotkaniu zaś Łotwa zmuszona była uznać wyższość Holendrów (0:2). Co ciekawe, Łotysze nigdy nie przegrali z Turkami. Obie ekipy mierzyły się ze sobą łącznie 5 razy, aż czterokrotnie widzowie byli świadkami remisu oraz raz górą okazała się być Łotwa. Niestety jednak nie wydaje się, by zespół był w stanie przedłużyć dzisiaj tę niewątpliwie dobrą serię.

Turcja – Łotwa kursy bukmacherów

Kursy na ten mecz u bukmachera STS prezentują się następująco: wygrana Turcji – 1.08; remis – 11.50; zwycięstwo Łotwy – 28.00.

Turcja – Łotwa nasze typy

Reprezentacja Łotwy nie ma raczej dzisiaj szans w starciu z genialnie dysponowanymi Turkami. Typujemy, że gospodarze wygrają obie połowy oraz strzelą w każdej z nich przynajmniej po jednej bramce.

Turcja – Łotwa | Typ: Turcja wygra obie połowy @1.81 STS

Turcja – Łotwa | Typ: Turcja strzeli gola w obu połowach @1.55 STS