?? Belgia – Białoruś ?? Typy, kursy (30.03.2021)

30.03.2021

W niektórych meczach można spodziewać się niespodzianek, ale niektóre mecze nie przyniosą fanom zbyt wielu emocji. Takim starciem może być spotkanie Belgii z Białorusią. Choć gospodarze dzisiejszego starcia w swoim poprzednim meczu nie poradzili sobie z Czechami to dzisiaj czeka ich na pewno łatwiejsze zadanie i można spodziewać się pewnego zwycięstwa trzeciej drużyny świata. Goście jednak podchodzą do tego starcia w dobrych nastrojach i na pewno Białorusini będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony w dzisiejszym meczu. Bukmacherzy nie mają jednak żadnych wątpliwości i spodziewają się bardzo pewnego i wysokiego zwycięstwa gospodarzy, którzy również liczą na łatwe trzy punkty.

Belgia – Białoruś zapowiedź (wtorek, 20:45)

Gospodarze dzisiejszego spotkania mieli przejść przez te eliminacje bez żadnych problemów, ale ostatnie spotkanie było dla Belgów bardzo słabe. Nie udało im się pokonać na wyjeździe ekipę z Czech i na pewno jest to rozczarowanie dla trzeciej drużyny Mistrzostw Świata z 2018 roku. Dzisiaj gospodarzy czeka jednak zdecydowanie łatwiejsze zadanie i można spodziewać się po Belgach zdecydowanie lepszego rezultatu oraz gry. Fani tej reprezentacji na pewno nie mogli być zadowoleni z postawy swoich ulubieńców w poprzednim meczu, więc dzisiaj gospodarze muszą coś udowodnić.

Goście dzisiejszego meczu wygrali w starciu, które było dla nich bardzo ważne. Białoruś mierzyła się z Estonią i było to spotkanie dwóch ekip, które dysponują bardzo podobnym potencjałem kadrowym. Dzisiaj sytuacja będzie jednak zupełnie inna i goście tak naprawdę jadą do Belgii po lekcję futbolu, która może być bardzo brutalna. Mimo wszystko w piłce nożnej wszystko jest możliwe i można spodziewać się absolutnie wszystkiego. Szykuje się starcie, które z jednej strony może być jednostronne, ale jednak nigdy nie można wykluczyć niespodzianki.

Belgia – Białoruś kursy bukmacherów

Faworytem bukmacherów jest Belgia. Na ich zwycięstwo kurs wynosi 1.04. Jeśli ktoś chciałby postawić na remis w starciu Belgia – Białoruś, to STS ma na to zdarzenie kurs 11.25. Zwycięstwo gości wyceniane jest po kursie 46.00.

Belgia – Białoruś nasze typy

Belgowie na pewno będą chcieli dzisiaj bardzo szybko zamknąć to spotkanie, bo ostatni mecz nie był dla tej ekipy dobry. Gospodarze zremisowali na wyjeździe z Czechami i był to wynik, którego nikt tak naprawdę się nie spodziewał. Od Belgów oczekiwało się wręcz wygranej w każdym eliminacjnym meczu, ale już wiadomo, że tak nie będzie. Białorusini wygrali swoje pierwsze starcie z Estonią, ale dzisiaj na pewno będzie bardzo ciężko o to, żeby w ogóle realnie powalczyć ze swoimi rywalami. Mimo wszystko goście nie mają tak naprawdę nic do stracenia i można spodziewać się walki ze strony ekipy Białorusi. Gospodarze zapewne wygrają to starcie i powinna być to całkiem wysoka wygrana Belgii.

Belgia – Białoruś | Typ: handicap: Belgia -2 @1.58 STS
Belgia – Białoruś | Typ: powyżej 3,5 goli @1.86 STS