??????? Walia – Czechy ?? Typy, kursy (30.03.2021)

30.03.2021

W jednym z najciekawszych wtorkowych spotkań eliminacyjnych Walia zmierzy się z Czechami. Gospodarze powalczą o pierwsze punkty, podczas gdy goście marzą o utrzymaniu pozycji lidera po tym zgrupowaniu.

Walia – Czechy zapowiedź (wtorek, 20:45)

Walijczycy rozegrali podczas tego zgrupowania dwa spotkania, jeden eliminacyjny i jeden towarzyski. Jeśli chodzi o eliminacje, to wyspiarze zaliczyli falstart przegrywając z Belgią 1:3. W sobotę reprezentacja Walii pauzowała w swojej grupie, jednak nie próżnowała, gdyż rozgrywała towarzyskie starcie z Meksykiem. Tutaj poszło im już o wiele lepiej, ponieważ poradzili sobie z wymagającym rywalem 1:0.

Czesi mogą być zadowoleni po dwóch pierwszych kolejkach. Ich dorobek punktowy to cztery, ale pamiętajmy, że mierzyli się już z Belgią. Podział punktów z ekipą Czerwonych Diabłów nie był zupełnie niezasłużony, gdyż Czesi zaprezentowali się ze świetnej strony nawiązując wyrównaną walkę z faworytami. Poprzedni pojedynek to pewne zwycięstwo z osłabioną reprezentacją Estonii aż 6:2.

Walia – Czechy kursy bukmacherskie

W BETFAN kursy na to spotkanie prezentują się następująco:

– zwycięstwo Walii, kurs: 2.94

– remis, kurs: 3.25

– zwycięstwo Czech, kurs 2.55

Walia – Czechy nasze typy

Mecz zapowiada się bardzo interesująco. Z jednej strony mamy potrzebujących punktów Walijczyków, a z drugiej bardzo dobrze radzącą sobie reprezentację Czech. Uważamy, że obie strony poszukają swoich szans bramkowych, dlatego też typujemy gole z obu stron.

Walia – Czechy | Typ: BTTS @1.93 BETFAN

Walia – Czechy | Typ: Schick strzeli gola @2.85 BETFAN