?? Armenia – ?? Rumunia. Typy, kursy (31.03.2021)

31.03.2021

Armenia ostatnimi czasy notuje znakomitą passę w rywalizacji z ekipami na swoim poziomie. Jak poradzi sobie z bardziej renomowanym rywalem?

Armenia – Rumunia zapowiedź

Ormianie kwalifikacje do MŚ 2022 zaczęli od dwóch zwycięstw – z Islandią i Liechtensteinem. Wliczając do tego jeszcze mecze w Lidze Narodów, wygrali cztery ostatnie spotkania, a niepokonani są ogółem od siedmiu gier!

Rumuni co prawda przegrali ostatnio z Niemcami 0:1, ale wcześniej pokonali Macedonię Północną (oba starcia w eliminacjach katarskiego mundialu). W zeszłym roku z kolei zwyciężyli Norwegów (w Lidze Narodów) oraz Białoruś (towarzysko), a także zremisowali z Irlandią Północną (towarzysko). To także zatem nie najgorszy dorobek.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu

Poprzednio, obie reprezentacje także spotkały się w eliminacjach do MŚ (w grupie były z Polską). Lepsi w dwumeczu byli Rumuni, którzy u siebie wygrali 1:0, a na wyjeździe aż 5:0.

Armenia – Rumunia kursy

Bukmacherzy na zwycięzców typują Rumunię (2,00). Kurs na gospodarzy to z kolei 4,07, zaś na remis 3,40.

Armenia – Rumunia nasze typy

Passa Ormian może faktycznie budzić podziw, ale my zakładamy, że trzy punkty zdobędą Rumuni. Tym bardziej, że w swojej historii nigdy nie przegrali w rywalizacji z Armenią.

Armenia – Rumunia | Typ: poniżej 2,5 goli na mecz @1,87 Totolotek

Armenia – Rumunia | Typ: obie drużyny strzelą @1,76 Totolotek