?? San Marino – ?? Albania. Typy, kursy (31.03.2021)

31.03.2021

San Marino napędziło ostatnio stracha Węgrom, długo broniąc się przed naporem „Madziarów”. Teraz podobnie chce zagrać z Albanią.

San Marino – Albania zapowiedź

W niedzielnym meczu w Budapeszcie długo utrzymywał się wynik 1:0. Dopiero w ostatnich 20 minutach, gospodarze byli w stanie powiększyć prowadzenie. Z kolei parę dni wcześniej, litości dla zespołu nie miała Anglia, która wygrała 5:0.

Albania z kolei zmagania o punkty w eliminacjach MŚ 2022 rozpoczęła od skromnej wygranej z Andorą. Później przegrała u siebie z Anglią 0:2. Niech stosunkowo niskie zwycięstwo „Synów Albionu” nikogo jednak nie zwiedzie. Goście mieli zdecydowaną przewagę, a Albańczycy na ich bramkę nie oddali ani jednego celnego strzału.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu

Obie reprezentacje do tej pory rywalizowały ze sobą dwukrotnie, i to w meczach towarzyskich. Za każdym razem lepsza była Albania, która zwyciężała 3:0.

San Marino – Albania kursy

Kurs na Albańczyków to jedynie 1,02, podczas gdy na San Marino aż 32,58. Kurs na remis to z kolei 13,00.

San Marino – Albania nasze typy

Albańczycy w naszej grupie eliminacyjnej celują w 4. miejsce, zatem na wpadki z tego typu przeciwnikami nie mogą sobie pozwolić. Nie przewidujemy więc większych problemów z San Marino.

San Marino – Albania | Typ: powyżej 2,5 goli @1,49 Totolotek

San Marino – Albania | Typ: połowa z większą ilością goli: 2 @1,83 Totolotek