?? Andora – Węgry ?? Typy, kursy (31.03.2021)

31.03.2021

Na zakończenie marcowych meczów eliminacyjnych, reprezentacja Andory zmierzy się na własnym obiekcie z Węgrami. Niekwestionowanym faworytem tego starcia jest ekipa gości, która z pewnością chce zakończyć zgrupowanie pewnym zwycięstwem.

Andora – Węgry zapowiedź (środa, 20:45)

Bez niespodzianek zakończyły się dwa pierwsze mecze reprezentacji Andory w eliminacjach do mistrzostw świata. Najpierw kadra ta przegrała na własnym obiekcie z Albanią 0:1, a następnie musiała uznać wyższość Polski, notując porażkę 0:3. Tym sposobem Andora i San Marino to dwie reprezentacje w grupie I, które nie zdołały jeszcze strzelić w tych eliminacjach gola.

Najbliższym rywalem Andory jest reprezentacja Węgier, która do tej pory zgromadziła cztery punkty, remisując najpierw z Polską 3:3, a następnie zaliczając zwycięstwo 3:0 w rywalizacji z San Marino. Dość długo w tym meczu utrzymywało się skromne prowadzenie (1:0) Węgrów. Drugiego gola kadra Rossiego strzeliła dopiero w 71. minucie.

Ostatni raz Andora rywalizowała z Węgrami w 2017 roku. Mecz rozgrywany w ramach eliminacji do mistrzostw świata 2018 zakończył się sensacyjnym zwycięstwem Andory, która wygrała 1:0.

Andora – Węgry kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest reprezentacja Węgier. Kurs na zwycięstwo gości wynosi 1.16. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 7.25. Triumf gospodarzy bukmacherzy ocenili na kurs 20.00.

Andora – Węgry typy

Węgierska kadra z pewnością liczy na zajęcie drugiego miejsca w eliminacjach do mistrzostw świata. Żeby osiągnąć ten cel, reprezentacja Węgier musi wygrać spotkanie z Andorą.

Andora – Węgry | Typ: Reprezentacja Węgier wygra i obie drużyny nie strzelą gola 1.41 @ STS 

Andora – Węgry | Typ: Reprezentacja Węgier wygra do przerwy i cały mecz 1.60 @ STS