?? Ukraina – Kazachstan ?? Typy, kursy (31.03.2021)

31.03.2021
Ostatnia aktualizacja 25 sierpnia, 2023 o 10:28

Po dwóch remisach, reprezentacja Ukrainy spróbuje zanotować pierwsze zwycięstwo w eliminacjach do mistrzostw świata w Katarze. Szanse są spore, gdyż rywalem naszych wschodnich sąsiadów będzie Kazachstan.

Ukraina – Kazachstan zapowiedź (środa, 20:45)

Z jednego podziału punktów reprezentacja Ukrainy z pewnością może być zadowolona. Mowa oczywiście o wyjazdowej rywalizacji z Francją, która zakończyła się remisem 1:1. Najpierw do siatki trafił Griezmann. W drugiej połowie samobójcze trafienie zanotował Kimpembe. Tym sposobem Ukraina zdobyła cenny punkt w potyczce z faworytem do wygrania grupy.

Rozczarowanie pojawiło się z kolei po meczu z Finlandią, który miał miejsce w Kijowie. Gola na wagę jednego punktu strzelił w 89. minucie Teemu Pukki, wykorzystując rzut karny. Wcześniej do siatki trafił Moraes. Tym sposobem Ukraina do tej pory zgromadziła dwa oczka i zajmuje trzecie miejsce w tabeli.

Bez zdobyczy punktowej jest jeszcze Kazachstan, który jak na razie rozegrał jeden mecz eliminacyjny. Potyczka z Francuzami zakończyła się zwycięstwem „Trójkolorowych”. Z pewnością Kazachstan ma nieco większe szanse na zdobycz punktową w rywalizacji z Ukrainą, jednakże podopieczni Szewczenki zapewne chcieliby zakończyć marcowe zgrupowanie zwycięstwem.

Ukraina – Kazachstan kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Ukraina. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 1.22. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 6.25. Triumf gości bukmacherzy ocenili na kurs 14.25

Ukraina – Kazachstan typy

Celem Ukrainy z pewnością jest zajęcie drugiego miejsca na koniec eliminacji do mistrzostw świata. Aby tak się stało, piłkarze Szewczenki muszą wygrywać mecze pokroju domowego starcia z Kazachstanem.

Ukraina – Kazachstan | Typ: Ukraina wygra do przerwy i cały mecz 1.68 @ STS 

Ukraina – Kazachstan | Typ: Ukraina wygra różnicą minimum dwóch goli 1.79 @ STS