Górnik Łęczna – Chrobry Głogów. Typy, kursy (1.04.2021) 

01.04.2021

Górnik Łęczna w czwartkowym spotkaniu pierwszej ligi zmierzy się z Chrobrym Głogów. Czy gospodarze utrzymają drugie miejsce?

Górnik Łęczna – Chrobry Głogów zapowiedź

Podopieczni Kamila Kieresia radzą sobie w tym sezonie bardzo dobrze. Beniaminek pierwszej ligi aktualnie zajmuje drugie miejsce, gromadząc 41 punktów. Ostatnio jednak zespół złapał zadyszkę – najpierw przegrał 0:1 u siebie z Koroną, a następnie 0:3 w Radomiu z Radomiakiem.

Tymczasem głogowianie cały czas grają w kratkę i przeplatają zwycięstwa stratami punktów. W poprzedniej kolejce zespół uległ u siebie w starciu z Puszczą 0:2, więc może teraz czas na zwycięstwo? Podopieczni Ivana Djurdjevicia obecnia znajdują się na 12. miejscu w lidze, z 29 punktami na koncie.

Ostatnie starcie zespołów zakończyło się remisem 1:1. Wówczas głogowianie objęli prowadzenie w pierwszej połowie po samobójczym golu, ale w końcówce wyrównał Bartosz Śpiączka. Czy tym razem również możemy się spodziewać podziału punktów?

Górnik Łęczna – Chrobry Głogów kursy

Faworytem do zdobycia trzech punktów w tym spotkaniu jest drużyna gospodarzy. Kurs na jej zwycięstwo wynosi 1.90, natomiast jej rywali 4.35. Z kolei szanse na remis oceniono na 3.40.

Górnik Łęczna – Chrobry Głogów typy

Gospodarze zdecydowanie rzadziej tracą bramki w pierwszej połowie. Może w starciu z Chrobrym do przerwy zachowają czyste konto? Ostatnio zespół ma jednak problemy ze skutecznością, dlatego nie należy się spodziewać z jego strony kanonady.

Górnik – Chrobry | Typ: Górnik zachowa czyste konto @1.37 STS

Górnik – Chrobry | Typ: Górnik strzeli poniżej 1.5 goli @1.62 STS

Fot. YouTube/Górnik Łęczna