?? Atalanta Bergamo – ?? Udinese Calcio. Typy, kursy (3.04.2021)

03.04.2021

Atalanta Bergamo w sobotnim meczu podejmie Udinese. Czy spotkanie zakończy się zdecydowanym triumfem faworytów?

Atalanta Bergamo – Udinese Calcio zapowiedź

Podopieczni Gian Piero Gasperiniego aktualnie znajdują się na czwartym miejscu w lidze, gromadząc 55 punktów. Zespół w marcu odpadł z Ligi Mistrzów, aczkolwiek w Serie A radził sobie bardzo dobrze. Piłkarze z Bergamo wygrali ostatnie cztery ligowe mecze, zdobywając 12 goli.

Z kolei drużyna gości obecnie zajmuje w Serie A 12. lokatę, z 33 punktami na koncie. Piłkarze z Udine grają w kratkę, ale ostatnio potrafili zatrzymać silniejszych rywali, pokonując Sassuolo i remisując z Milanem. Minusem zespołu jest jednak skuteczność – zdobył tylko 30 goli, co jest dopiero osiemnastym wynikiem w lidze.

Udinese nie pokonało zespołu z Lombardii od 2017 roku. Poprzedni pojedynek drużyn zakończył się jednak remisem 1:1. Czy tym razem niespodzianka wchodzi w grę?

Atalanta Bergamo – Udinese Calcio kursy

Zdecydowanym faworytem w tym starciu, zdaniem bukmacherów, jest zespół gospodarzy. Szanse na triumf podopiecznych Gian Piero Gasperiniego oceniono na kurs 1.45, natomiast ich rywali 7.25. Tymczasem kurs na remis wynosi 4.50.

Atalanta Bergamo – Udinese Calcio typy

Piłkarzem, który powinien się pokusić o przynajmniej jedno trafienie jest Luis Muriel, najlepszy strzelec zespołu gospodarzy. Patrząc na dyspozycję całego zespołu w ofensywie, można się spodziewać większej liczby goli ze strony drużyny z Lombardii.

Atalanta – Udinese | Typ: Luis Muriel strzeli gola @2.15 STS

Atalanta – Udinese | Typ: Atalanta powyżej 2.5 goli @2.65 STS