?? Torino FC – ?? Juventus F.C. Typy, kursy (3.04.2021)

03.04.2021

Torino FC czeka w tej kolejce trudne zadanie – zmierzy się bowiem w derbach Turynu z Juventusem. Czy Andrea Belotti i spółka zaskoczą drużynę mistrzów Włoch?

Torino FC – Juventus F.C. zapowiedź

Sytuacja drużyny gospodarzy w lidze wciąż jest dosyć skomplikowana. Zespół zajmuje aktualnie 17. miejsce, gromadząc 23 punkty – o jeden więcej niż znajdujące się w strefie spadkowej Cagliari. Z powodu słabszych wyników w styczniu pracę stracił Marco Giampaolo i zastąpił go Davide Nicola. Pod wodzą szkoleniowca drużyna wygrała jednak tylko dwa spotkania.

Tymczasem “Stara Dama” również spisuje się poniżej oczekiwań. Podopieczni Andrei Pirlo obecnie znajdują się na trzecim miejscu i tracą do pierwszego Interu aż 10 punktów. Przez reprezentacyjną przerwą zespół zresztą negatywnie zaskoczył – przegrał u siebie z Benevento 0:1.

“Stara Dama” nie przegrała derbów już od prawie sześciu lat. W pierwszym meczu zespołów w tym sezonie Torino nawet prowadziło po pierwszej połowie, ale w drugiej części ich rywale okazali się lepsi. Czy gospodarze teraz mają jakiekolwiek szanse na zdobycie punktów?

Torino FC – Juventus F.C. kursy

Według bukmacherów, to spotkanie powinno się zakończyć zwycięstwem “Starej Damy”. Szanse na podopiecznych Andrei Pirlo oceniono na 1.50, a ich rywali 6.20. Z kolei kurs na remis wynosi 4.50.

Torino FC – Juventus F.C. typy

Tym razem proponujemy typy na bramki napastników obu drużyn. Na Cristiano Ronaldo jest zdecydowanie niższy niż na najlepszego snajpera gospodarzy. Nie jest jednak wykluczone, że także Andrea Belotti postara się znaleźć drogę do bramki.

Torino – Juventus | Typ: Cristiano Ronaldo strzeli @1.55 STS

Torino – Juventus | Typ: Andrea Belotti @3.25 STS