?? Bayer Leverkusen – FC Schalke 04 ?? Typy, kursy (03.04.2021)

02.04.2021

Spore zmiany nastąpiły w Bayerze Leverkusen. Czy ekipa „Aptekarzy” zacznie nowy rozdział w dobrym nastroju? Jest ku temu dobra okazja, gdyż piłkarze Hannesa Wolfa zmierzą się na własnym obiekcie z Schalke 04. 

Bayer Leverkusen – FC Schalke 04 zapowiedź (sobota, 15:30)

To musiało się tak skończyć. Po wielu rozczarowujących wynikach na przestrzeni ostatnich miesięcy, Peter Bosz pożegnał się z posadą trenera. Bayer Leverkusen chce ratować ten sezon i zamierza powalczyć o europejskie puchary. Cel z pewnością nie będzie łatwy do zrealizowania, a tego zadania podjął się Hannes Wolf.

Młody szkoleniowiec ma jednak szansę rozpocząć pracę w dobrym stylu. Bayer Leverkusen zmierzy się bowiem na własnym stadionie z Schalke 04. Jak wiadomo, ekipa z Gelsenkirchen ma w tym sezonie ogromne problemy i najprawdopodobniej pożegna się z najwyższą klasą rozgrywkową. Trudno wyobrazić sobie, by piłkarze Schalke odrobili ogromną stratę do bezpiecznego miejsca.

Zarejestruj się w Noblebet 

Ostatni raz Bayer Leverkusen mierzył się z Schalke 6 grudnia. Mecz zakończył się pewnym zwycięstwem „Aptekarzy”, którzy wygrali na wyjeździe 3:0.

Bayer Leverkusen – FC Schalke 04 kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Bayer Leverkusen. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 1.22. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 6.75. Triumf gości bukmacherzy ocenili na kurs 14.5.

Bayer Leverkusen – FC Schalke 04 typy

Choć piłkarze Bayeru mieli w ostatnim czasie spore problemy, to ekipa z Leverkusen nie powinna mieć żadnych kłopotów z wygraniem starcia przeciwko Schalke.

Bayer Leverkusen – FC Schalke 04 | Typ: Bayer wygra różnicą minimum dwóch goli 1.65 @ Noblebet

Bayer Leverkusen – FC Schalke 04 | Typ: Bayer powyżej 2.5 bramki w meczu 1.95 @ Noblebet