?? Zagłębie Sosnowiec – ?? Widzew Łódź. Typy, kursy (3.04.2021)

03.04.2021

Zagłębie Sosnowiec od dłuższego czasu okopuje pozycje w strefie spadkowej. Czy czerwono-biało-zieloni będą się w stanie jeszcze z niej wygrzebać?

Zagłębie Sosnowiec – Widzew Łódź zapowiedź

Światełkiem w tunelu dla wszystkich kibiców sosnowieckiego klubu była z pewnością wygrana w zeszły weekend ze Stomilem Olsztyn, pierwsza tej wiosny. Wcześniej bowiem gracze Kazimierza Moskala w czterech grach, dwa razy zremisowali i dwa razy przegrali.

Widzew Łódź złapał z kolei wiatr w żagle. Po serii trzech remisów na przełomie lutego i marca, wygrał trzy spotkania z rzędu. Dzięki temu w tabeli Fortuna I ligi jest już siódmy i do miejsca gwarantującego grę w barażach o ekstraklasę, traci tylko „oczko”.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu

Jesienią w Łodzi padł remis 1:1. Co ciekawe, oba zespoły spotkały się też zimą w okresie przygotowawczym. Wówczas lepsze było Zagłębie, zwyciężając 1:0.

Zagłębie Sosnowiec – Widzew Łódź kursy

Co ciekawe, bukmacherzy stawiają jednak na Zagłębie (kurs 2,50). Szanse na wygraną Widzewa oceniane są na 2,76, zaś na remis 3,25.

Zagłębie Sosnowiec – Widzew Łódź nasze typy

Patrząc jednak na to, jak ostatnio dysponowany jest Widzew, nie wyobrażamy sobie innego scenariusza, aniżeli zwycięstwo łodzian. Gospodarze swoje szanse mogą upatrywać w tym, że 4-krotni mistrzowie Polski w tym sezonie mocniejsi są u siebie aniżeli na wyjeździe.

Zagłębie – Widzew | Typ: obie drużyny strzelą @1,88 Totolotek

Zagłębie – Widzew | Typ: powyżej 2,5 goli @2,16 Totolotek