Wolverhampton – West Ham ??????? Typy, kursy (05.04.2021)

05.04.2021

Ostatnim spotkaniem 30. kolejki Premier League będzie starcie ekipy Wolverhampton z West Hamem. Obie drużyny mają w swoich szeregach wielu naprawdę bardzo dobrych graczy, więc można spodziewać się wyrównanego i bardzo ciekawego starcia, które powinno przynieść fanom wielu emocji. Mimo wszystko bukmacherzy spodziewają się zwycięstwa gości, którzy w tym sezonie wyglądają bardzo dobrze i na pewno zdecydowanie lepiej od swoich dzisiejszych rywali. W piłce nożnej jednak wszystko jest możliwe, więc można spodziewać się, że gospodarze od czasu do czasu postraszą swoich rywali, którzy wciąż walczą o czołową czwórkę na koniec tego sezonu. Jedno jest jednak pewne – szykuje się bardzo ciekawe starcie, które będzie stało na wysokim poziomie.

Wolverhampton – West Ham zapowiedź (poniedziałek, 21:00)

Gospodarze dzisiejszego spotkania liczyli przed sezonem na zdecydowanie lepszą grę. Mimo wszystko ciężko oczekiwać od Wilków w tym momencie czegoś lepszego. Europejskich pucharów w przyszłym sezonie zapewne dla nich nie będzie, ale trzeba przyznać, że ten sezon był dla gospodarzy dzisiejszego starcia bardzo kiepski. Mimo wszystko do końca rozgrywek pozostało jeszcze kilka kolejek i na pewno zawodnicy Wolverhampton będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony i dać jeszcze trochę radości swoim kibicom.

Goście dzisiejszego meczu są bardzo zadowoleni ze swojej postawy w tym sezonie i są tak naprawdę największym zaskoczeniem tego sezonu. Oczywiście od West Hamu co roku oczekuje się solidnej gry, ale wreszcie za słowami poszły czyny. W tym momencie Młoty wciąż mają realną szansę na grę w Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie i na pewno są oni w stanie o TOP4 powalczyć. Do tego potrzeba jednak kolejnych dobrych wyników i zwycięstw w takich meczach jak dzisiaj.

Wolverhampton – West Ham kursy bukmacherów

Faworytem bukmacherów jest West Ham. Na ich zwycięstwo kurs wynosi 2.55. Jeśli ktoś chciałby postawić na remis w starciu Wolverhampton – West Ham, to BETFAN ma na to zdarzenie kurs 3.10. Zwycięstwo gospodarzy wyceniane jest po kursie 2.95.

Wolverhampton – West Ham nasze typy

Nie bez powodu bukmacherzy spodziewają się zwycięstwa gości. Zawodnicy West Hamu grają w tym sezonie na naprawdę bardzo wysokim poziomie, a gospodarze zawodzą swoich fanów. Rok temu gracze Wolverhampton walczyli o europejskie puchary, a w tym momencie bliżej im do strefy spadkowej niż do miejsca które da im grę na międzynarodowej arenie w przyszłym sezonie. Mimo wszystko dzisiejsze starcie powinno stać na całkiem wysokim poziomie i fani nie powinni narzekać na nudę. Goście wciąż walczą o czołową czwórkę Premier League i można spodziewać się maksymalnego zaangażowania ze strony drużyny Łukasza Fabiańskiego. Zawodnicy West Hamu grają w tym sezonie lepiej i powinni dzisiejsze starcie wygrać.

Wolverhampton – West Ham | Typ: West Ham @2.55 BETFAN
Wolverhampton – West Ham | Typ: West Ham powyżej 1,5 goli @2.80 BETFAN