Inter Mediolan – Sassuolo ?? Typy, kursy (07.04.2021)

07.04.2021

Piłkarze Interu stoją przed szansą przedłużenia swojej serii wygranych w lidze do aż dziesięciu spotkań. Ich dzisiejszym rywalem będzie Sassuolo. Czy podopieczni Conte powiększą przewagę nad resztą stawki?

Inter Mediolan – Sassuolo zapowiedź (środa, 18:45)

Inter stoi przed szansą powiększenia swojej przewagi nad drugim Milanem. Wygrana  w dzisiejszym spotkaniu sprawi, że oba zespoły dzielić będzie aż 11 punktów. Patrząc na liczbę pozostałych kolejek do rozegrania, wydaje się, że Inter nie powinien mieć problemów z utrzymaniem fotela lidera. Gra Mediolańczyków w poprzednich 4 spotkaniach może i nie powalała, jednakże wygrana różnicą zaledwie jedno gola to cały czas wygrana, styl nie gra roli. Pierwsze w tym sezonie starcie Nerazzurich z Sassuolo zakończyło się gładką wygraną dzisiejszych gospodarzy wynikiem 3:0.

Dyspozycja piłkarzy Sassusolo na przestrzeni ostatnich 5 spotkań może budzić wątpliwości. W tym okresie zespół zwyciężył zaledwie raz – w starciu z Veroną (3:2). Goście dzielili się w międzyczasie punktami z Napoli (3:3) oraz Romą (2:2). Drużyna z kolei ulegała niespodziewanie w pojedynkach przeciwko walczącemu o utrzymanie Torino (2:3) oraz Udinese (0:2). Sporym osłabieniem w starciu z Interem będzie bez wątpienia brak Domenico Berardiego, którego duet z Francesco Caputo stanowił do tej pory o sile ofensywnej ekipy z  Mapei Stadium.

Inter Mediolan – Sassuolo kursy bukmacherów

Kursy na ten mecz u bukmachera STS prezentują się następująco: wygrana Interu – 1.35; remis – 5.40; zwycięstwo Sassuolo – 8.05.

Inter Mediolan – Sassuolo nasze typy

Mimo pewnej różnicy w poziomie obu ekip, stawiamy dzisiaj na BTTS, Sassuolo cały czas jest zespołem, który nie ma większych problemów ze zdobywaniem goli. Patrząc jednak na ostatnie mecze Interu, stawiamy do tego na wygraną gospodarzy oraz under 3.5 gole.

Inter Mediolan – Sassuolo | Typ: Inter + under 3.5 gole @2.41 STS

Inter Mediolan – Sassuolo | Typ: BTTS @1.76 STS