Wisła Kraków – Raków Częstochowa ??. Typy, kursy (9.04.2021)

09.04.2021

Wisła Kraków w piątkowym spotkaniu zmierzy się z Rakowem Częstochowa. Czy po nieudanym spotkaniu z Podbeskidziem podopieczni Petera Hyballi powalczą o trzy punkty?

Wisła Kraków – Raków Częstochowa zapowiedź

Początek rundy wiosennej był dla Wiślaków dosyć udany, aczkolwiek ostatnią są oni dość nierówni. Po triumfie 3:1 ze Stalą drużyna przegrała bowiem 0:2 z Podbeskidziem. Po 23 meczach podopieczni Petera Hyballi znajdują się na 11. miejscu, gromadząc 28 punktów.

Tymczasem Raków w poprzedniej kolejce pauzował ze względu na przełożone starcie ze Stalą. “Medaliki” wciąż jednak są na podium – 37 punktów na koncie daje im trzecie miejsce w ekstraklasie. Należy zauważyć, że zespół Marka Papszuna przeplata zwycięstwa remisami. Może po podziale punktów z Górnikiem przyjdzie czas na trzy punkty?

Częstochowianie jeszcze ani razu w XXI wieku nie wygrali meczu na stadionie “Białej Gwiazdy”. Czy teraz jest szansa na ten pierwszy raz?

Wisła Kraków – Raków Częstochowa kursy

Według bukmacherów zwycięstwo powinni tutaj odnieść podopieczni Marka Papszuna. Szanse na ich zwycięstwo oceniono na 2.20, a ich rywali na 3.25. Z kolei kurs na remis wynosi 3.45.

Wisła Kraków – Raków Częstochowa typy

Obie drużyny ostatnio strzelają zdecydowanie częściej w drugiej połowie. To jednak po gościach można się tutaj spodziewać więcej.

Wisła – Raków | Typ: Więcej goli w drugiej połowie @2.04 STS

Wisła – Raków | Typ: Raków strzeli więcej goli w drugiej połowie @2.46 STS