Parma Calcio – AC Milan ?? Typy, kursy (10.04.2021)

10.04.2021

Parma Calcio ma przed sobą trudne zadanie – zmierzy się u siebie z Milanem. Czy gospodarze będą w stanie zaskoczyć rywali?

Parma Calcio – AC Milan zapowiedź

Sytuacja zespołu gospodarzy w Serie A wydaje się coraz trudniejsza. Drużyna zajmuje przedostatnie miejsce w lidze, ale traci do bezpiecznej strefy cztery punkty, więc wszystko jest możliwe. Zespół kontynuował do niedawna serię meczów bez zwycięstwa, aczkolwiek trzy punkty z Romą w marcu powinny być dla ich rywali lampką ostrzegawczą.

Tymczasem “Rossoneri” obecnie są na pozycji wicelidera, aczkolwiek już nie mają większych szans na mistrzostwo. Podopieczni Stefano Pioliego tracą już bowiem do pierwszego Interu aż 11 punktów. Poza tym ostatnio zespół jest bardzo nierówny, a jedno zwycięstwo w pięciu meczach nikogo nie powinno raczej zadowalać.

“Rossoneri” nie przegrali z Parmą już od 2014 roku. W poprzednim starciu zespołów jednak pachniało sensacją, gdyż piłkarze ze Stadio Ennio Tardini przez moment nawet prowadzili. Ostatecznie jednak spotkanie i tak zakończyło się niespodzianką – remisem 2:2. Jak będzie tym razem?

Parma Calcio – AC Milan kursy

Wyraźnym faworytem bukmacherów w tym pojedynku jest drużyna gości. Szanse na triumf “Rossonerich” oceniono na kurs 1.72, a ich rywali na 5.05. Z kolei kurs na remis wynosi 3.70.

Parma Calcio – AC Milan typy

Gospodarze w ostatnim czasie zdobywali bramki nawet, gdy tracili punkty. Dlatego można się spodziewać, że w meczu, w którym to mediolańczycy są faworytami, można się spodziewać goli z obu stron. Może zobaczymy w tym spotkaniu kilka trafień?

Parma – Milan | Typ: Obie drużyny strzelą @1.84 STS

Parma – Milan | Typ: Powyżej 2.5 goli @1.86 STS