Udinese Calcio – Torino FC ?? Typy, kursy (10.04.2021)

10.04.2021

Udinese Calcio w sobotnim pojedynku zagra z Torino. Czy goście w tym spotkaniu odskoczą od strefy spadkowej?

Udinese Calcio – Torino FC zapowiedź

Podopieczni Luki Gottiego mają dość stabilną sytuację w lidze. Piłkarze z Udine zajmują w niej bowiem 12. miejsce, gromadząc 33 punkty. Ostatnie mecze zespół przegrał, aczkolwiek miał na drodze silnych rywali – Lazio i Atalantę. Wcześniej jednak drużyna kontynuowała serię pięciu spotkań bez porażki.

Z kolei goście wciąż rozczarowują i znajdują się minimalnie nad strefą spadkową. Andrea Belotti i spółka zajmują aktualnie 17. miejsce, mając dwa punkty przewagi nad osiemnastym Cagliari. Może remis w derbach z Juventusem w poprzedniej kolejce okaże się jednak dla drużyny dobrym prognostykiem?

Ostatni pojedynek zespołów zakończył się triumfem piłkarzy z Udine 3:2. Czy tym razem zespół potwierdzi wyższość nad rywalem na własnym stadionie?

Udinese Calcio – Torino FC kursy

Nieco większe szanse na trzy punkty bukmacherzy dają gospodarzom. Kurs na to zdarzenie wynosi 2.33, natomiast na triumf turyńczyków oraz remis 3.15.

Udinese Calcio – Torino FC typy

Goście powinni być bardziej zdeterminowani w walce o trzy punkty, gdyż ważą się losy ich pozostania w lidze. Spadek byłby dla nich ogromną klęską, dlatego mecze takie jak ten powinni przynajmniej remisować. Trudno jednak spodziewać się tutaj kanonady, gdyż Dacia Arena nie jest łatwym terenem.

Udinese – Torino | Typ: Torino wygra lub remis @1.61 STS

Udinese – Torino | Typ: Poniżej 2.5 goli @1.70 STS