Huesca – Elche ?? Typy, kursy (09.04.2021)

09.04.2021
Ostatnia aktualizacja 10 kwietnia, 2021 o 21:15

Kolejną kolejkę La Liga rozpoczniemy od pojedynku beniaminków. Huesca podejmie dzisiaj Elche, stawką tego meczu jest miejsce poza strefą spadkową.

Huesca – Elche zapowiedź (piątek, 21:00)

Huesca po przerwie reprezentacyjnej niespodziewanie pokonała Levante wynikiem 2:0. Komplet punktów w starciu z Żabami pozwolił drużynie na zbliżenie się do bezpiecznej strefy, do której traci obecnie zaledwie 2 oczka. Co istotne, zespołem który znajduje się w tabeli bezpośrednio nad gospodarzami jest ich dzisiejszy rywal – Elche. Pierwsze w tym sezonie starcie obu ekip zakończyło się bezbramkowym remisem. Huesca jest drugim najgorzej punktującym u siebie zespołem w stawce, w 14 meczach na własnym obiekcie drużyna zdobyła zaledwie 12 punktów, gorszy w tym aspekcie był do tej pory tylko Eibar.

Forma Elche na przestrzeni ostatnich 5 spotkań nie jest najgorsza. Zespół w tym czasie dwukrotnie zremisował, tyle samo razy przegrał oraz raz zanotował wygraną. Wspomniane zwycięstwo piłkarze beniaminka zanotowali przeciwko Sevilli. Do tego w poprzedniej kolejce drużyna wyrwała cenny punkt w starciu z faworyzowanym Realem Betis. Elche nie jest zespołem dobrze grającym poza własnym stadionem, w ostatnich 5 wyjazdowych spotkaniach dzisiejsi goście zanotowali aż 4 porażki oraz remis. Podobnie jak pierwsze spotkanie, nie spodziewamy się, by dzisiejsze starcie beniaminków było wybitnym widowiskiem.

Huesca – Elche kursy bukmacherów

Kursy na ten mecz u bukmachera BETFAN prezentują się następująco: wygrana Hueski – 2.07; remis – 3.20; zwycięstwo Elche – 3.95.

Huesca – Elche nasze typy

Wbrew pozorom jest to mecz o wysokiej stawce. Patrząc na dyspozycję obu ekip oraz ich wcześniejsze starcie w tym sezonie, stawiamy dzisiaj na remis oraz under 2.5 gole. Nic nie wskazuje, by miało to być porywające spotkanie.

Huesca – Elche | Typ: X @3.20 BETFAN

Huesca – Elche | Typ: under 2.5 gole @1.59 BETFAN