Chrobry Głogów – ŁKS Łódź 🇵🇱 Typy, kursy (01.05.2021)
01.05.2021

W ramach 28. kolejki Fortuna 1 Liga, Chrobry Głogów zmierzy się na własnym obiekcie z ŁKS-em Łódź. Czy goście postawią ważny krok w stronę powrotu do PKO BP Ekstraklasy?

Chrobry Głogów – ŁKS Łódź zapowiedź (sobota, 12:40)

Zaledwie jedno zwycięstwo w pięciu ostatnich meczach zanotowali piłkarze Chrobrego. Zespół z Głogowa pokonał na własnym obiekcie GKS Tychy 1:0. W jednym pojedynków Chrobry zaliczył remis, dzieląc się punktami z Miedzią Legnica. Trzy potyczki to z kolei porażki z Puszczą, Górnikiem Łęczna i Odrą Opole.

Nieco lepszymi wynikami może pochwalić się ŁKS Łódź, który wygrał dwa mecze ( z GKS-em Bełchatów oraz Koroną Kielce), zaliczył jeden remis (z Radomiakiem) oraz zanotował dwie porażki (z Resovią i Arką). Aktualnie łódzki klub zajmuje czwarte miejsce w tabeli i ma tyle samo punktów, co drugi GKS Tychy.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Ostatni raz Chrobry Głogów rywalizował z ŁKS-em 7 listopada. Mecz w Łodzi zakończył się efektownym zwycięstwem gospodarzy 4:0.

Chrobry Głogów – ŁKS Łódź kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest ŁKS Łódź. Kurs na zwycięstwo gości wynosi 2.05. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.35. Triumf gospodarzy bukmacherzy ocenili na kurs 3.65.

Chrobry Głogów – ŁKS Łódź fakty meczowe

  • Chrobry zanotował dwie porażki w pięciu ostatnich ligowych meczach na własnym obiekcie
  • ŁKS przegrał 3 z 5 ostatnich wyjazdowych meczów w lidze
  • W każdym z trzech ostatnich pojedynków ŁKS-u obie ekipy trafiały do siatki

Chrobry Głogów – ŁKS Łódź typy

Mając na uwadze walkę ŁKS-u o awans do PKO BP Ekstraklasy, większe szanse na zwycięstwo dajemy ekipie z Łodzi. Nie można jednak skreślać zespołu z Głogowa, który “nie gra już o nic”, więc podejdzie do tego pojedynku bez większej presji.

Chrobry Głogów – ŁKS Łódź | Typ: Obie drużyny strzelą gola 1.88 @ LV BET 

Chrobry Głogów – ŁKS Łódź | Typ: ŁKS wygra mecz 2.05 @ LV BET