🇹🇷 Turcja – Walia 🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿 Typy, kursy (16.06.2021)
16.06.2021

Druga kolejka w grupie A rozpocznie się od starcia Turcji z Walią. Niezwykle wyrównana na pierwszy rzut oka grupa sprawia, że każdy punkt może się okazać w końcowym rozrachunku na wagę złota, a jakiekolwiek luźniejsze podejście do kolejnego pojedynku może okazać się zgubne.

Turcja – Walia zapowiedź (środa, 16.06.2021, 18:00)

Sytuacja w grupie A Euro 2020 na początku drugiej kolejki może być niezwykle ciekawa. Znać już będziemy wyniki starć pomiędzy Włochami a Turcją oraz Walią a Szwajcarią. Faworytem grupy zdają się być Włosi, jednak walka o wyjście z grupy będzie niezwykle zacięta. Turcy w grupie eliminacyjnej do Euro z powodzeniem byli w stanie dwukrotnie stawić czoła Francuzom, a także pokonać w pierwszych meczach kwalifikacyjnych do Mistrzostw Świata wysoko notowane ekipy Holandii oraz Norwegii.

Reprezentacja Walii imponowała przed Euro 2020 głównie defensywą, a ich seria ośmiu kolejnych meczów o stawkę z czystym kontem pomiędzy listopadem 2019 roku a listopadem 2020 roku musiała robić ogromne wrażenie. Wyspiarze na przestrzeni dwóch ostatnich lat zanotowali tylko dwie porażki – towarzyską z Anglią oraz w eliminacjach do Mistrzostw Świata z Belgią. Potknięcia z tak wymagającymi zespołami nie są jednak powodem do ujmy, ale pokazują, że Walijczycy potrafią stawiać czoła drużynom z nieco niższej półki. Konfrontacja z Turcją może być zatem arcyciekawa i obfitująca w emocje.

Turcja – Walia przewidywane składy

Turcja: Cakir; Celik, Demiral, Soyuncu; Meras; Under, Yazici, Yokuslu, Kahveci, Calhanoglu; Yilmaz

Walia: Ward; Roberts, Mepham, Rodon, Davies; Allen, Morrell; Bale, Ramsey, James; Moore

Czy Turcja dalej ma szanse na awans?

W fatalnym stylu Turcja rozpoczęła przygodę z Euro 2020. Trzeba bowiem pamiętać, że tutaj nie tylko istotną rolę odgrywają punkty, ale również same bramki. Porażka 0:3 z Włochami stawia reprezentację Turcji w nieciekawej sytuacji. Cztery punkty w meczach z Walią i Szwajcarią wydają się wręcz koniecznością.

Ewentualny triumf Walii z Turcją, a także zwycięstwo Włoch ze Szwajcarią powinny zagwarantować reprezentacji Walii awans do kolejnej rundy, przynajmniej z trzeciego miejsca.

Turcja – Walia kursy bukmacherskie

W BETFAN kursy na to spotkanie przedstawiają się następująco:

  • zwycięstwo Turcji, kurs: 2.23
  • remis, kurs: 3.05
  • zwycięstwo Walii, kurs: 3.40

Turcja – Walia nasze typy

Spodziewać możemy się zaciętego widowiska i niewielkiej liczby bramek. Walijczycy dysponują świetną defensywą i to oni prawdopodobnie nastawią się na grę z kontrataków. Naszym zdaniem wynik tej potyczki oscylować może w okolicach remisu i taka też będzie nasza propozycja.

Turcja – Walia | Typ: Remis @3.05 BETFAN

Turcja – Walia | Typ: Poniżej 2,5 gola @1.58 BETFAN

Inne mecze grupy A

Włochy – Szwajcaria, zapowiedź, typy, kursy (16.06, 21:00 Rzym)
Szwajcaria – Turcja, zapowiedź, typy, kursy (20.06, 18:00 Baku)
Włochy – Walia, zapowiedź, typy, kursy (20.06, 18:00 Rzym)

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO