Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Miedź Legnica 🇵🇱 Typy, kursy (8.05.2021)

Bruk-Bet Termalica Nieciecza tym razem podejmie u siebie Miedź. Czy gospodarze udowodnią swoje ekstraklasowe aspiracje?

Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Miedź Legnica zapowiedź

Podopieczni Mariusza Lewandowskiego są coraz bliżsi awansu do ekstraklasy. Zespół znajduje się na fotelu lidera, z 56 punktami na koncie. Warto też dodać, że drużyna ma sześć punktów przewagi nad drugim miejscem, chociaż rozegrała dwa mecze mniej. “Słonie” dążą do awansu, a w poprzednim meczu zaprezentowali swoje umiejętności, pokonując Koronę aż 6:2.

Z kolei legniczanie wciąż mają szanse na awans, ale ich gra nie zachwyca. W rundzie wiosennej zespół wygrał tylko trzy mecze, ale z drugiej strony tyle samo przegrał. Po minionej kolejce Miedź znajduje się na ósmej lokacie, z 40 punktami na koncie. Do baraży zespół traci sześć punktów, aczkolwiek ma jeszcze jeden zaległy mecz.

Pierwszy pojedynek zespołów w tym sezonie zakończył się zwycięstwem “Słoni” 3:2. Czy gospodarze udowodnią, jak bardzo im zależy na awansie?

Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Miedź Legnica kursy

Większe szanse w tym pojedynku bukmacherzy dają gospodarzom. Kurs na triumf niecieczan wynosi 1.84, a ich rywali aż 4.35. Za to szanse na remis oceniono na 3.45.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Miedź Legnica fakty meczowe

  • “Słonie” kontynuują serię pięciu meczów bez porażki.
  • Goście nie przegrali od czterech spotkań.
  • Gospodarze w trzech ostatnich pojedynkach zdobyli aż 13 goli.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Miedź Legnica typy

Podopieczni Mariusza Lewandowskiego ostatnio są w świetnej dyspozycji strzeleckiej, dlatego dwa trafienia z ich storny to powinna być formalność. Tym samym, możemy zobaczyć po raz kolejny w meczu “Słoni” kilka bramek.

Termalica – Miedź | Typ: Termalica strzeli więcej niż 1.5 goli @2.00 STS

Termalica – Miedź | Typ: Powyżej 2.5 goli @2.09 STS