Raków Częstochowa – Piast Gliwice 🇵🇱 Typy, kursy (10.05.2021)

Raków Częstochowa w poniedziałkowym meczu zmierzy się z Piastem Gliwice. Czy gospodarze zapewnią sobie wicemistrzostwo?

Raków Częstochowa – Piast Gliwice zapowiedź

Drużyna gospodarzy w tej kolejce może zapewnić sobie wicemistrzostwo. Podopieczni Marka Papszuna aktualnie zajmują drugie miejsce w lidze, z punktem przewagi nad drugą Pogonią. Jeśli jednak zespół zdobędzie w najbliższym meczu trzy punkty, zapewni sobie wicemistrzostwo na koniec sezonu. Warto wspomnieć, że częstochowianie nie przegrali już żadnego meczu od 13 lutego.

Za to zespół gości wciąż walczy o grę w europejskich pucharach w przyszłym sezonie. Gliwiczanie mają na koncie 42 punkty i znajdują się na czwartym miejscu. Zwycięstwo podopiecznych Waldemara Fornalika może przybliżyć ich do pucharowej lokaty na zakończenie rozgrywek. Również “Piastunki” rzadko przegrywają – w ciągu dziesięciu ostatnich kolejek ligowych przegrali tylko raz.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 złotych bonusu od depozytu

Poprzednie starcie zespołów zakończyło się bezbramkowym remisem. Czy tym razem któraś z drużyn przechyli szalę zwycięstwa na swoją stronę?

Raków Częstochowa – Piast Gliwice kursy

Faworytem bukmacherów w tym starciu jest zespół gospodarzy. Kurs na zwycięstwo podopiecznych Marka Papszuna wynosi 2.18, natomiast ich rywali 3.48. Z kolei szanse na remis ustalono na 3.40.

Raków Częstochowa – Piast Gliwice fakty meczowe

  • Gospodarze nie przegrali meczu od 13 lutego.
  • Po powrocie do Częstochowy Raków wygrał wszystkie mecze u siebie.
  • Gliwiczanie od marca wygrali tylko jeden wyjazdowy mecz.

Raków Częstochowa – Piast Gliwice typy

Wydaje się, że obie drużyny powalczą tutaj o trzy punkty. Dzięki temu można się spodziewać skuteczności z obu stron. Faworytem do trafienia dla zespołu gości jest Jakub Świerczok, który jest najlepszym strzelcem gliwiczan w tym sezonie.

Raków – Piast | Typ: Obie drużyny strzelą @1.95 Totolotek

Raków – Piast | Typ: Jakub Świerczok strzeli @2.95 Totolotek

Fot. Screen Ipla