US Sassuolo Calcio – Juventus F.C. 🇮🇹 Typy, kursy (12.05.2021)

US Sassuolo Calcio w środowym pojedynku podejmie Juventus. Czy drużyna gości choć trochę zmaże plamę po wysokiej porażce z Milanem?

US Sassuolo Calcio – Juventus F.C. zapowiedź

Drużyna gospodarzy wciąż ma szanse na to, by w przyszłym sezonie zagrać w Lidze Konferencji. Podopieczni Roberto De Zerbiego zajmują bowiem ósme miejsce i do siódmej Romy tracą tylko dwa punkty. Trzeba przyznać, że ostatnio zespół spisuje się świetnie – na sześć spotkań zanotował pięć zwycięstw i jeden remis. Co więcej, w tym roku tylko raz schodził z placu gry bez trafienia.

Z kolei “Stara Dama” nie może mieć powodów do zadowolenia. W tej chwili zespół znajduje się na dopiero piątej lokacie i do pozycji gwarantującej grę w Lidze Mistrzów traci trzy oczka. Na pewno drużyna chciałaby zmazać plamę z poprzedniej kolejki, jaką jest porażka 0:3 z Milanem.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 złotych bonusu od depozytu

Sassuolo nie pokonało Juventusu już od pięciu lat. Czy tym razem zespół Roberto De Zerbiego może wykorzystać problemy rywali?

US Sassuolo Calcio – Juventus F.C. kursy

Zdaniem bukmacherów zespołem wyraźnie lepszym jest “Stara Dama” Szanse na jej zwycięstwo oceniono 1.66, a ich rywali 4.77. Tymczasem kurs na remis wynosi 4.20.

US Sassuolo Calcio – Juventus F.C. fakty meczowe

  • Gospodarze nie przegrali od sześciu meczów.
  • Podopieczni Roberto De Zerbiego po raz ostatni zanotowali “zero z przodu” 6 marca.
  • “Stara Dama” nie przegrała z rywalem od 2016 roku, choć teraz zwycięstwo gości – patrząc na postawę obu drużyn – jest możliwe.

US Sassuolo Calcio – Juventus F.C. typy

Sassuolo – Juventus | Typ: Sassuolo strzeli @1.36 Totolotek

Sassuolo – Juventus | Typ: Obie drużyny strzelą @1.53 Totolotek