🇳🇴 Norwegia – Luksemburg 🇱🇺 Typy, kursy (02.06.2021)
31.05.2021
Ostatnia aktualizacja 2 czerwca, 2021 o 16:31

Reprezentacja Norwegii nie zagra na Euro 2020. Z tego też powodu, najbliższy rywal tej kadry – Luksemburg nie robi wielkiego wrażenia. Pojedynek obu ekip zostanie rozegrany na Estadio La Rosaleda w Maladze. 

Norwegia – Luksemburg zapowiedź (środa, 19:00)

W mieszanych uczuciach Norwegia zaczęła 2021 rok. Z jednej strony pewna wygrana z Gibraltarem 3:0, a także zwycięstwo 1:0 z Czarnogórą to wyniki, które mogą cieszyć. Z drugiej strony porażka aż 0:3 z Turcją na pewno wzbudza pewien niepokój.

Luksemburg rozpoczął walkę o udział w mistrzostwach świata od dość niespodziewanego zwycięstwa 1:0 z Irlandią. W drugim meczu ta reprezentacja musiała uznać wyższość Portugalii, przegrywając 1:3. W tym roku Luksemburg rozegrał jeszcze jeden mecz. Mowa o starciu towarzyskim zakończonym zwycięstwem Kataru 1:0.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Ostatni raz Norwegia rywalizowała z Luksemburgiem w 2003 roku. Mecz w ramach kwalifikacji do Euro zakończył się skromną wygraną Norwegów 1:0.

Norwegia – Luksemburg kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Norwegia. Kurs na zwycięstwo “gospodarzy” wynosi 1.4. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 4.65. Triumf gości bukmacherzy ocenili na kurs 7.5.

Norwegia – Luksemburg fakty meczowe

  • Norwegia zanotowała dwa zwycięstwa w pięciu ostatnich meczach
  • Luksemburg przegrał 3 z 5 ostatnich meczów
  • W trzech z pięciu ostatnich pojedynków Norwegowie tracili minimum jednego gola

Norwegia – Luksemburg typy

Choć Norwegia jest wyraźnym faworytem tego pojedynku, to my nie skreślamy tutaj reprezentacji Luksemburga i zakładamy, iż obie drużyny strzelą gola.

Norwegia – Luksemburg | Typ: Obie drużyny strzelą gola 1.85 @ LV BET 

Norwegia – Luksemburg | Typ: Obie drużyny strzelą gola i powyżej 2.5 bramki 2.17 @ LV BET